«Диво п’ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку» Джефф Сандерс

«Диво п’ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку» Джефф Сандерс

  • Назва: Диво п’ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку
  • Письменник: Джефф Сандерс
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Наш Формат
  • Жанр: Менеджмент і кадри
  • ISBN: 978-617-7552-49-8
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1161 переглядів
1161 переглядів

Про книгу «Диво п’ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку» Джеффа Сандерса

Книга «Диво п’ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку» являє собою дивовижну інструкцію того, як почати вставати раніше, щоб встигати робити набагато більше справ. Посібник змотивує вас на нові звершення та допоможе налагодити свій денний графік.

За словами автора, лише одна звичка здатна кардинально змінити ваше буття та допомогти на складному шляху до успіху. Цією звичкою є прокидання якомога раніше. Завдяки такому підходу ви отримаєте велику кількість бонусів: ваша продуктивність підвищиться, ви відчуєте спокій та рівновагу зранку. Але головною перевагою є те, що ви не мусите вставати о п’ятій ранку, у вас може бути свій комфортний час.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Диво п’ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку» Джеффа Сандерса українською мовою, то зможете відчути багато користі від даного посібника. Автор допоможе вам систематизувати життя за допомогою перевірених методів та практик. Ви зможете планувати свій день так, щоб він був ефективний та комфортним саме для вас.

Скачати книгу «Диво п’ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку» Джеффа Сандерса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете за допомогою нашого літературного сайту.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Диво п’ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку» Джеффа Сандерса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *