«Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми» Сельма Оттілія Лувіса Лаґерлеф

«Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми» Сельма Оттілія Лувіса Лаґерлеф

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
276 переглядів
276 переглядів

Про книгу «Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми» Сельми Лаґерлеф

Скандинавські казкарі подарували молодим українцям та їх батькам величезну кількість цікавих творів. Серед них – книга «Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми». Без сумніву, на цій казці виросло не одне покоління українських дітей. Вона й досі залишається популярною серед поціновувачів не тільки цікавої, але й повчальної дитячої літератури. Про що розкаже нам одна з найвідоміших письменниць Швеції? Дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми» Сельми Оттілії Лувіси Лаґерлеф українською мовою.

Казка перенесе нас в далеке минуле. Загадкова країна Лапландія – місце, де збуваються таємні дитячі мрії. Юний Нільс знаходить тут чудового друга – гусака по імені Мартин. Разом вони відправляються в цікаву подорож по безкрайнім просторам Скандинавії, час від часу потрапляючи в доволі небезпечні ситуації.

Казка вчить дітей бути мужніми та віданнями своїм товаришам. Адже якою б скрутною не була ситуація, тільки справжні друзі пожертвують своїми планами і наважаться прийти на допомогу. Лише вони дадуть корисну пораду або вкажуть правильний шлях.

Чи зрозуміє це юний Нільс? Відповідь ви знайдете, якщо вирішите скачати книгу «Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми» Сельми Оттілії Лувіси Лаґерлеф безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми» Сельми Лаґерлеф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *