«Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят» Гевiн Френсiс

«Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят» Гевiн Френсiс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6965 переглядів
6965 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят» Гевiна Френсiса (анотація)

Гевін Френсіс – не лише шотландський письменник і мандрівник, а й професійний лікар, який рятував життя людей у різних куточках земної кулі. Його книга з інтригуючою назвою “Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят” – це розкриття свого медичного досвіду крізь призму захоплюючого літературного сюжету. Автор довів, що можна вишукано поєднати анатомію та фізіологію з художньою літературою, влаштувавши читачеві неймовірну мандрівку всередині людського організму.

Книга дійсно побудована у вигляді подорожі чи екскурсії від головного мозку до ступнів, під час якої Гевін Френсіс знайомить читацьку аудиторію з найбільш цікавими анатомічними та фізіологічними фактами. Читати цей твір буде особливо цікаво тим, хто коли-небудь задумувався про причини виникнення тих чи інших хворобливих станів організму, наприклад, нудоти або запаморочення.

Теоретичні пояснення автор поєднує з яскравими прикладами, історіями своїх пацієнтів, тому матеріал сприймається легко та відкладається у пам’яті у вигляді певної системи. Яскравості та невимушеності додає гумористична манера написання цієї майже наукової праці.

З перших сторінок видно, що автор вклав душу в таку “суху” науку. Він пропонує читачеві подивитися на своє тіло як на незвіданий світ загадок і відкриттів, змушуючи милуватися й дивуватися звичайним речам, на які ми не звертаємо уваги у повсякденному житті. Вражає список джерел, які опрацював Френсіс задля створення строкатої карти людського тіла.

Книга “Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят” не претендує на роль медичного посібника, хоч її пізнавальна функція дуже велика. Серед будови систем органів або аналізу причин хвороб ми зустрічаємося з філософією та навіть епізодами біографій відомих особистостей.

У чому може бути зв’язок між медициною та мистецтвом або історією? Як можна трактувати праці давніх філософів з медичної точки зору? Якщо ви хочете дізнатися відповіді на ці та інші нетривіальні запитання, обов’язково слід скачати цей багатошаровий твір.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят» Гевiна Френсiса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят» Гевiна Френсiса

Артерії на зап'ясті лише два-три міліметра завширшки, і, якщо їх розрізати, вони часто самі закриваться, ніби захищаючись. Але мені траплялись сотні людей, які робили подряпини і порізи собі на зап'ястях, не обов'язково при цьому бажаючи смерті, а тому, що вони хотіли послабити душевний біль і виразити своє несприйнятт того життя, яким вони змушені жити.

Очевидці розповідали, що він без вагань зробив крок із мосту назустріч смерті – так наче впустив щось цінне й хотів його дістати.

Перші анатоми помічали природний зв'язок між тілом людини й планетою, яка створює умови для нашої життедіяльності. Його навіть називали мікрокосмосом – мініатюрним відображенням космосу. Будова тіла наслідувала будову Землі; чотири рідини тіла наслідували чотири елементи матерії. У цьому є певний сенс. Нас підтримує у вертикальному положенні скелет із солей кальцію, які за своею хімічною будовою схожі на крейду та вапняк. Річки крові впадають у широкі дельти наших сердець. Контури нашої шкіри нагадують гористий рельеф.

Коли тебе однаково привітно зустрічають біля колиски новонародженого і в будинку для літніх людей, біля смертного ложа, завішеного балдахіном, і в занедбаній квартирі – це рідкісний привілей. Моя професія – це наче паспорт або ключ до дверей, які зазвичай тримають замкненими; я повинен відімкнути їх, стати свідком потаємного страждання і, якщо це можливо, полегшити його. Часто навіть ця скромна мета не досяжна: здебільшого доводиться не ефективно рятувати житття, а тихо, методично намагатитсь відтермінувати смерть.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят» Гевiна Френсiса

Одна відповідь до “Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят”

  1. Єва Єва сказав:

    Прикольно звісно, прикольно було помандрувати своїм внутрішнім світом в книзі Дивовижні пригоди всередині тіла, так цікаво мені ще ні з однією книгою не було. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *