«Диявол у Білому місті» Ерік Ларсон

«Диявол у Білому місті» Ерік Ларсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1070 переглядів
1070 переглядів

Про книгу «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона

Цілком побудована на реальних подіях, історія про те, як на межі двох століть велична Всесвітня виставка у Чикаго, присвячена 400-річчю відкриття Колумбом Америки, повністю змінила ставлення американців до міст, у яких вони мешкають. Саме на ній Теодор Драйзер знайшов своє кохання, а Френк Баум побачив наживо майбутню країну Оз. Осяяне електричними вогнями Біле місто архітектора Бьорнема довело, що люди мусять жити не в укритих промисловим смогом нетрях, а серед краси, гармонії та безпеки. І якщо одержимий вбивством лиходій колись з’явиться на вулицях їхніх міст, він не залишиться непокараним, а його жертви – непоміченими.

Цитати з книги «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона

Виставка навчила людей, занурених у повсякденні турботи, що не треба сприймати місто лише як темні, брудні й небезпечні бастіони прагматизму. Місто може бути й прекрасним.

Не треба дрібних планів; у них немає тих чарів, які здатні сколихнути людське серце.

Його методи були занадто нові, вправність занадто велика, а люди навколо занадто наївні, наче їх ніколи в житті не обманювали.

"Він – геній зла, втілений демон, настільки неймовірно жорстокий, що жодному письменнику не спало б на думку вигадати такого персонажа. Та й історія його також скидається на гідну ілюстрацію кінця століття".

Завантажити безкоштовно книгу «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *