«Диявол у Білому місті» Ерік Ларсон

«Диявол у Білому місті» Ерік Ларсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1422 переглядів
1422 переглядів

Про книгу «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона

Перший викритий серійний вбивця в Північній Америці – Г. Г. Холмс. Він жив у Чикаго і творив свої чорні справи в той самий час, коли і його «колега» Джек Потрошитель у Лондоні. Книга «Диявол у Білому місті» – захоплююча та моторошна історія, яка описує реальні події.

Уявіть собі харизматичного гарного чоловіка з блакитними очима, який є власником готелю. О-о-о, в кінці 19 століття це був ласий шматочок для жінок і серйозний конкурент для чоловіків. І ніхто навіть не здогадувався, чим займається цей симпатяга в вільний від роботи час…

Ця документальна історія пробирає до кісток. Викликає жах, сум, протест. Як можна навіть припустити, що серед людей живуть такі монстри?

Читати онлайн книгу «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона українською мовою радимо всім шанувальникам детективів та трилерів. Бонусом книжки є наявність розгорнутої інформації про відому подію минулого – Всесвітню виставку 1893 року.

Поки місто готувалось до грандіозної події, яка круто змінила погляд світу на американську архітектуру, кровожерливий маніяк використав ситуацію. Він побудував готель для туристів, яких з кожним днем прибувало все більше. А в темному підвалі готелю обладнав для деяких з них кімнату тортур…

Скачати книгу «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Заварюйте чай та доставайте цукерки – доведеться понервувати!

Цитати з книги «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона

Виставка навчила людей, занурених у повсякденні турботи, що не треба сприймати місто лише як темні, брудні й небезпечні бастіони прагматизму. Місто може бути й прекрасним.

Не треба дрібних планів; у них немає тих чарів, які здатні сколихнути людське серце.

Його методи були занадто нові, вправність занадто велика, а люди навколо занадто наївні, наче їх ніколи в житті не обманювали.

"Він – геній зла, втілений демон, настільки неймовірно жорстокий, що жодному письменнику не спало б на думку вигадати такого персонажа. Та й історія його також скидається на гідну ілюстрацію кінця століття".

Завантажити безкоштовно книгу «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *