«Диявол у Білому місті» Ерік Ларсон

«Диявол у Білому місті» Ерік Ларсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона

Цілком побудована на реальних подіях, історія про те, як на межі двох століть велична Всесвітня виставка у Чикаго, присвячена 400-річчю відкриття Колумбом Америки, повністю змінила ставлення американців до міст, у яких вони мешкають. Саме на ній Теодор Драйзер знайшов своє кохання, а Френк Баум побачив наживо майбутню країну Оз. Осяяне електричними вогнями Біле місто архітектора Бьорнема довело, що люди мусять жити не в укритих промисловим смогом нетрях, а серед краси, гармонії та безпеки. І якщо одержимий вбивством лиходій колись з’явиться на вулицях їхніх міст, він не залишиться непокараним, а його жертви – непоміченими.

Цитати з книги «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона

Виставка навчила людей, занурених у повсякденні турботи, що не треба сприймати місто лише як темні, брудні й небезпечні бастіони прагматизму. Місто може бути й прекрасним.

Не треба дрібних планів; у них немає тих чарів, які здатні сколихнути людське серце.

Його методи були занадто нові, вправність занадто велика, а люди навколо занадто наївні, наче їх ніколи в житті не обманювали.

"Він – геній зла, втілений демон, настільки неймовірно жорстокий, що жодному письменнику не спало б на думку вигадати такого персонажа. Та й історія його також скидається на гідну ілюстрацію кінця століття".

Завантажити безкоштовно книгу «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона

Завантажити книгу «Диявол у Білому місті» у форматі:

Рекомендації

Воно
Воно Стівен Кінг
Війни Міллігана
Війни Міллігана Деніел Кіз
Крейдяна Людина
Крейдяна Людина С. Дж. Тюдор
Дім дивних дітей. Книга 3. Бібліотека душ
Дім дивних дітей. Книга ... Ренсом Ріггз

Відгуки на книгу «Диявол у Білому місті» Еріка Ларсона

Комментарии для сайта Cackle