«Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кен Бруен

«Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кен Бруен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
248 переглядів
248 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кена Бруена (анотація)

Америка — країна можливостей, місце, що манить економічним процвітанням: — але не для поліцейського Джека Тейлора, якому щойно відмовили у в’їзді.

Джек повертається у Голвей. Але коли його викликають для розслідування несамовитого вбивства студента, він згадує зустріч із надто доброзичливим незнайомцем у барі аеропорту. Незнайомець, який, здавалося, знав про Джека набагато більше, ніж мав би.

Після ще кількох вбивств і зустрічей, яких занадто багато, щоб вони були випадковими, Джек вважає, що, можливо, зустрів свого ворога.

Але чому обрали саме його? І чи справді він має справу із самим дияволом?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кена Бруена та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кена Бруена: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кена Бруена і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кена Бруена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *