«Дизайн для кращого світу» Дональд Норман

«Дизайн для кращого світу» Дональд Норман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
67 переглядів
67 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дизайн для кращого світу» Дональда Нормана (анотація)

У «Дизайні для кращого світу» Дон Норман досліджує етику сучасного дизайну, проблеми штучності, освіти, перевиробництва та штучного інтелекту. Сьогоднішній світ — це безлад — вважає Дон Норман. Але ми можемо це змінити, впливаючи на людську поведінку. У своїй книзі він описує три основні аспекти дизайну, для кращого світу: значущість, стійкість, орієнтованість на людство. “Дизайн для кращого світу” відкриває очі на те, що ми робимо не так, а також дає чіткі, аргументовані інструкції, як зробити світ кращим. Досвід Дона Нормана як науковця, так і керівника бізнесу допомагає показати, як запроваджувати зміни, зберігаючи успішну економіку. Тож нехай ця книга стане початком змін на краще.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дизайн для кращого світу» Дональда Нормана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дизайн для кращого світу» Дональда Нормана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *