«Дизайн звичних речей» Дональд Норман

«Дизайн звичних речей» Дональд Норман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3797 переглядів
3797 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дизайн звичних речей» Дональда Нормана (анотація)

Книга «Дизайн звичних речей» Дональда Нормана, колишнього віце-президента Apple та найвпливовішого дизайнера світу, яка увійшла до десятки кращих видань про дизайн, знайомить читачів з основами цієї науки. З неї можна дізнатись про головні принципи дизайну і про те, як розрізнити хорошу роботу дизайнера від не дуже хорошої.

Звичайним людям, які з основами дизайну незнайомі, може здаватись, що спеціаліст завжди все робить добре, тобто в результаті у нього речі виходять і зручними і стильними. В ідеалі так дійсно повинно бути, але на практиці дуже часто можна побачити геть іншу картину.

От уявіть, що дизайнери створюють якусь річ, якою всі люди користуються щодня і не один раз. Наприклад, раковину. Виглядає вона гарно, цікаво, але є нюанс – незрозуміло, де у неї та кнопка, щоб випустити брудну воду, яка вже встигла набратись. І здогадатись, що вона, наприклад, захована у пробці, тому на неї потрібно натиснути, може бути важко.

Це ситуація, коли дизайнер не враховує потреб споживачів, тому результат його роботи буде, можливо, зовні й гарним, але непрактичним і нефункціональним.

У своїй книзі автор наводить безліч подібних прикладів, на противагу яким показує і гарний дизайн, який теж зустрічається частенько. Важливо навчитись помічати роботу дизайнерів, які зуміли поєднати практичність і красу, бо саме їх стараннями наше життя стає комфортним і стильним одночасно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дизайн звичних речей» Дональда Нормана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дизайн звичних речей» Дональда Нормана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *