«Дзен і мистецтво догляду мотоцикла. Дослідження цінностей» Роберт Персіг

«Дзен і мистецтво догляду мотоцикла. Дослідження цінностей» Роберт Персіг

  • Назва: Дзен і мистецтво догляду мотоцикла. Дослідження цінностей
  • Письменник: Роберт Персіг
  • Рік: 2018
  • Видавництво: КМ-БУКС
  • Жанр: Сучасна зарубіжна література
  • ISBN: 978-617-7535-54-5
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1196 переглядів
1196 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дзен і мистецтво догляду мотоцикла. Дослідження цінностей» Роберта Персіга (анотація)

Оповідь про літню мандрівку батька з сином на мотоциклах, перетворюється на філософську одіссею, присвячену основоположним питанням життя. Стосунки оповідача з сином ведуть до потужного самоусвідомлення; мистецтво догляду мотоцикла веде до строгого і цим прекрасного прооцесу примирення науки, релігії та гуманізму. Ця класика, що резонує з двозначностями існування, є зворушливою й надзвичайною книжкою про життя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дзен і мистецтво догляду мотоцикла. Дослідження цінностей» Роберта Персіга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дзен і мистецтво догляду мотоцикла. Дослідження цінностей» Роберта Персіга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *