«Джеймс і гігантський персик» Роальд Дал

«Джеймс і гігантський персик» Роальд Дал

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
730 переглядів
730 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Джеймс і гігантський персик» Роальда Дала (анотація)

Книга «Джеймс і гігантський персик» Роальда Даля, популярного британського письменника, написана для дітей та їх батьків, які будуть її читати з ними разом. Коли ця повість була надрукована вперше, а сталось це 50 років тому, вона одразу ж полюбилась читачам, і з того часу продовжує залишатись одним з найулюбленіших творів для багатьох людей. Окрім того, твір став основою для однойменного мультфільму.

Події відбуваються у світі, який знаходиться… всередині персика. Виявляється, там теж може вирувати життя, бо фрукт той не простий, а чарівний. Його мешканцями є комахи, ряди котрих постійно поповнюються. Поводяться вони дуже схоже на людей: сміються, сваряться, миряться, переживають якісь пригоди…

Центральним персонажем усього дійства є маленький Джеймс, який лишився сиротою і змушений жити зі своїми двома тітками – Шкваркою та Шпичкою. Тільки характери у цих родичок не надто приємні, тому вони регулярно вигадують якісь капості і ображають Джеймса. Можливо, так могло б тривати й далі ще дуже довго, якби одного дня не відбулась надзвичайна подія, після якої життя малюка і його тіток почало змінюватись…

Що ж там з ними сталось, і які пригоди очікували героїв попереду? Дізнатись про все вдасться тим, хто буде читати цю кумедну, цікаву і насичену подіями повість, яка нікого не лишає байдужим.

Слухати аудіокнигу «Джеймс і гігантський персик» Роальда Дала онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Джеймс і гігантський персик» Роальда Дала українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Джеймс і гігантський персик» Роальда Дала

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *