«Джейн Ейр» Шарлотта Бронте

«Джейн Ейр» Шарлотта Бронте

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4324 переглядів
4324 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте (анотація)

Роман «Джейн Ейр» – справжній скарб класики, що увійшов до «золотого фонду» світової літератури. Окрім любовної лінії, яку Шарлотта Бронте змалювала досить емоційно, витончено та відверто, книга сповнена детективних інтриг та навіть має певні містично-готичні нотки. Динамічний сюжет тримає в напруженні до останніх сторінок, а детальний опис вікторіанської Англії повністю занурює читача в ту епоху, знайомлячи з її побутом, суспільними настроями, звичками та культурними традиціями..

Починаючи читати онлайн цей атмосферний роман, знайомишся з головною героїнею – дівчинкою-сиротою Джейн, на долю якої випало чимало випробувань і страждань. Здавалося б, кохання до Едварда Рочестера могло стати острівцем щастя та порятунком для її нещасної душі.

Але життя випробовує на міцність до останнього, і в коханні у головної героїні відбулася справжня драма. Ця ніжна та щира дівчина довела, що вона спроможна витримати все заради кохання. Її сталевому характеру, мудрості та терплячості може позаздрити будь-яка доросла, зріла людина. У книзі ведеться розповідь від першої особи – це дозволяє особливо пройнятися думками та емоції головної героїні, відчути її страхи та прагнення.

Письменниця створила надзвичайно привабливий та неординарний образ юної дівчини. Секрет її харизми – не лише у міцності духу, а й у незалежності мислення, сміливості, відсутності будь-яких безглуздих стереотипів, якими керуються більш дорослі люди. У книзі «Джейн Ейр» ми спостерігаємо за думками та вчинками Джейн, розуміючи, що дитині доводиться приймати нелегкі дорослі рішення. Неможливо не захопитися образом головної героїні, яка завжди керується здоровим глуздом при вирішенні будь-яких питань, по-особливому сприймаючи життя та своє оточення.

Якщо ви хочете дізнатися, яким насправді виявився Рочестер та чим завершилася історія великого кохання Джейн та Едварда, поспішайте скачати «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте. Ми пропонуємо найзручніші формати для скачування електронних книг – fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали нашої віртуальної бібліотеки ви можете отримати безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *