«Джельсоміно в Країні брехунів» Джанні Родарі

«Джельсоміно в Країні брехунів» Джанні Родарі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2034 переглядів
2034 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Джельсоміно в Країні брехунів» Джанні Родарі (анотація)

Десь там існує інший світ, де все неначе відзеркалене та змінене. Казка «Джельсоміно в Країні брехунів» Джанні Родарі понад шістдесят років радує як маленьких, так і великих читачів своєю неймовірною історією.

Головний герой – маленький хлопчик, який з самого народження мав особливий голос, який руйнував усі стіни. Ах, як багато проблем він приносив сусідам, не передати словами. Коли йому це набридло, він вирішив відправитись на пошуки нових пригод. Чи міг він тоді подумати, що опиниться в Країні брехунів? Радимо читати онлайн усім книгу «Джельсоміно в Країні брехунів» Джанні Родарі українською мовою.

Коти дзяволять немов собаки, а собаки кричать як коти; замість хліба в ресторані подають чорнила; місто просякнуте брехнею. Можливо, цей хлопець зможе допомогти жителям та змінити їх життя? Можливо, він – саме та людина, яка зможе повернути правду та знищити брехню?

Скачати книгу «Джельсоміно в Країні брехунів» Джанні Родарі можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Джельсоміно в Країні брехунів» Джанні Родарі онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Джельсоміно в Країні брехунів» Джанні Родарі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Джельсоміно в Країні брехунів» Джанні Родарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *