«Джерело» Айн Ренд

«Джерело» Айн Ренд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6160 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Джерело» Айн Ренд (анотація)

Роман «Джерело» – це фундаментальна художньо-філософська праця про наше суспільство та кожного з нас у ньому. Айн Ренд, засновниця філософії об’єктивізму, розкриває всі механізми стосунків окремої людини з соціумом, досліджує вплив суспільства на особистість та способи вираження свого творчого «Я».

На думку письменниці, лише протистояння людини «сірій масі» оточуючих є єдиним шляхом самовираження, але в цьому і прослідковується трагізм цього вибору – таких людей засуджують та не підтримують, і тому вони наражаються на постійні страждання та надзвичайно важку працю.

Сюжетна лінії книги зав’язується навколо кількох неординарних персонажів, серед яких варто виокремити Говарда Рорка. Багато років він відстоює своє право на творчість та терпляче зносить суспільне засудження, не йдучи шляхом найменшого опору. Але не лише в цьому є найбільша складність життєвого шляху чоловіка. Він не може прийти до ладу в своєму особистому житті. Жінка, якій він довірив усі свої таємниці, відкрив душу, згодом стає дружиною його запеклого ворога…

Головна ідея книги «Джерело» є досить суперечливою – через сюжетні вихиляси, неоднозначні образи героїв та складну долю кожного з них проводиться ключова думка: его є рушієм прогресу та джерелом найбільших можливостей людини. Перед нами розгортаються долі та характери двох кардинально протилежних людей, які відстоювали свої моральні позиції та йшли до власних вершин різними способами. Якщо ви хочете дізнатися, як склалося особисте та професійне життя честолюбних архітекторів Пітера Кітінга та Говарда Рорка, поспішайте читати онлайн цей захоплюючий роман.

Книга «засліплює» читача своєю силою, потужністю, щирістю й прямолінійністю. Роз’яснення основних філософських і моральних понять відбувається під іншим кутом зору, до якого ми не звикли у нашій буденності.

Якщо ви хочете поєднати фундаментальну філософію та гостросюжетну літературу, радимо скачати «Джерело» Айн Ренд. Цей роман знаходиться на нашому сайті у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Запрошуємо до нашої віртуальної бібліотеки, де ви отримаєте цю легендарну працю безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Джерело» Айн Ренд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Джерело» Айн Ренд українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Джерело» Айн Ренд

Одна відповідь до “Джерело”

  1. Алевтина Алевтина сказав:

    Хмм, я досі в роздумах після прочитання Джерела, ніколи до цього не читала книжок, які заставляють конкретно задуматись, навіть пофілософствувати. Рекомендую, однозначно варто почитати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *