«Джуді Муді — марсіянка» Меган Макдональд

«Джуді Муді — марсіянка» Меган Макдональд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3339 переглядів
3339 переглядів

Про книгу «Джуді Муді — марсіянка» Меган Макдональд

Книга «Джуді Муді — марсіянка» написана такою відомою дитячою письменницею, як Меган Макдональд. Твір розповідає про захопливі пригоди головної героїні Джуді Муді, яка любить завжди потрапляти в різноманітні історії. Ця книга — одна з цілої низки розповідей про життя невгамовної дівчинки.

В даному творі автор розповідає про те, як головна героїня кардинально змінила свою тактику поведінки та стала найприємнішою дівчинкою. Але чому ж так сталось? Що трапилось зі сварливою та завжди насупленою Джуді Муді? Дівчинка більше не ходить з розтріпаним волоссям, не виганяє з кімнати Стінка, а також ходить привітною та не чіпляє Джесіку Фінч. Друзі впевнені, що тут постарались прибульці. Та все виявилось більш банальним: головна героїня захотіла втримати звання Королеви гарного настрою аж цілий тиждень.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Джуді Муді — марсіянка» Меган Макдональд українською мовою, то ви зможете дізнатись, чи впорається Джуді з новим викликом. Чи зможе вона цілий тиждень бути привітною та милою, не дивлячись на різні провокації?

Скачати книгу «Джуді Муді — марсіянка» Меган Макдональд безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Джуді Муді — марсіянка» Меган Макдональд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *