«Джури козака Швайки. Джури. Книга 1» Володимир Рутківський

«Джури козака Швайки. Джури. Книга 1» Володимир Рутківський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8012 переглядів
8012 переглядів

Короткий зміст книги «Джури козака Швайки. Джури. Книга 1» Володимира Рутківського (анотація)

Книга «Джури козака Швайки» Володимира Рутківського – захоплива розповідь в жанрі історико-пригодницького роману. Часи козацтва – це одна з найбільш популярних тем в українській пригодницькій літературі. Краєвиди степів, що так манять своєю свободою, є чудовим підґрунтям для написання історії. Саме так і зробив Рутківський, розповівши своїм читачам про незвичайні пригоди хлопчиків, та не забувши розповісти про важливість козацтва в історії України.

За історією читач буде дивитись від обличчя дванадцятирічних хлопчаків – Санька та Грицака, що разом з наставником Швайком будуть долати різні труднощі. Вони чатують на них всюди в умовах війни між козаками та кримськими кочовиками, що влаштовують набіги на землю головних героїв.

Іншими антагоністами будуть польсько-литовські магнати, які пригнічують закріпачене селянство. До речі, читати онлайн книгу «Джури козака Швайки» Володимира Рутківського українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Особливістю твору є використання «джурів». Це літературна форма тексту, що передбачає максимально достовірне поєднання реальних фактів з додаванням частки художнього домислу. Через цей літературний прийом автор розкриває прагнення українства до свободи, волі та позбавлення кайданів, в які ті закуті.

Скачати книгу «Джури козака Швайки» Володимира Рутківського можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Джури козака Швайки. Джури. Книга 1» Володимира Рутківського онлайн українською безкоштовно:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Джури козака Швайки. Джури. Книга 1» Володимира Рутківського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Джури козака Швайки. Джури. Книга 1» Володимира Рутківського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Джури козака Швайки. Джури. Книга 1» Володимира Рутківського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Джури козака Швайки. Джури. Книга 1» Володимира Рутківського

Одна відповідь до “Джури козака Швайки. Джури. Книга 1”

  1. Рита Рита сказав:

    “Джури козака Швайки” захопили всю нашу родину. Спочатку прочитав син, а згодом і ми з чоловіком. Класні пригоди, наші українські еххх як ще моментами хотілось повернутись у минуле, саме той час та відчути себе вільною, як козаки колись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *