«Джим Ґудзик і машиніст Лукас» Міхаель Енде

«Джим Ґудзик і машиніст Лукас» Міхаель Енде

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5306 переглядів
5306 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Джим Ґудзик і машиніст Лукас» Міхаеля Енде (анотація)

Повість-казка «Джим Ґудзик і машиніст Лукас», яку написав Міхаель Енде, складається з двадцяти семи розділів. Ви опинитесь в чудовому вирі подорожей головних героїв.

Одного дня в казкову країну приходить дивна посилка, в якій знаходять чорнявого хлопчика. Хто він? Чому він там опинився? І що його чекає? Радимо читати онлайн усім повість «Джим Ґудзик і машиніст Лукас» Міхаеля Енде українською мовою.

Персонажі казковим образом з негативних перетворюються на позитивні, динамічні зміни захоплять юних шукачів пригод.

«Джим Ґудзик і машиніст Лукас» – це не проста книга, неймовірні та непередбачені події змусять вас дивуватися раз за разом. Багато питань, які змотивують вас повернутися до читання знову і знову.

Щоб дізнатись відповіді на всі запитання, необхідно скачати повість «Джим Ґудзик і машиніст Лукас» Міхаеля Енде безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Джим Ґудзик і машиніст Лукас» Міхаеля Енде онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Джим Ґудзик і машиніст Лукас» Міхаеля Енде та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Джим Ґудзик і машиніст Лукас» Міхаеля Енде: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Джим Ґудзик і машиніст Лукас» Міхаеля Енде і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Джим Ґудзик і машиніст Лукас» Міхаеля Енде

Одна відповідь до “Джим Ґудзик і машиніст Лукас”

  1. Таміла Таміла сказав:

    Нууу дуже цікаві пригоди чекали на нас з сином в книзі “Джим Ґудзик і машиніст Лукас”, ми читали її декілька днів немов розтягуючи задоволення. Багато героїв та подорожей які тягнуть за собою, ми рекомендуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *