«Дзвоники» Світлана Румянцева

«Дзвоники» Світлана Румянцева

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
650 переглядів
650 переглядів

Про книгу «Дзвоники» Світлани Румянцевої

Книга «Дзвоники» – життєва драма, списана з нашої реальності. На місці її героїв може опинитися кожен з нас, адже з таким оточенням сучасна людина зіштовхується щодня. Робота в офісі на «перспективній» посаді приховує багато «підводних каменів», і найбільший з них – нездорова атмосфера у трудовому колективі.

Цього не знала головна героїня повісті «Дзвоники» Олеся – тридцятирічна жінка, яка довгий час знаходилася в пошуках роботи. Коли їй запропонували гідну посаду журналіста в одній будівельній компанії, жінка неймовірно зраділа та майже на крилах полетіла на співбесіду.

Проте все виявилося не таким райдужним. День за днем придивляючись до своїх колег, головна героїня зрозуміла, що спілкування в суто жіночому колективі базується на плітках, підлабузництві, суперечках, а атмосфера офісної кімнати сповнена заздрістю і навіть ненавистю. Непомітно для себе Олеся і сама втягується в мережу офісних «воєн» та все більше псує стосунки зі свавільною керівницею Ксенією Кулик.

Розум Олесі не бажав приймати таку атмосферу, в якій неможливо працювати. Жінка знаходиться у відчаї – скоріше за все, їй доведеться покинути нову роботу. Але вчасно головна героїня схаменулася – вона почала прислухатися до свідомості, що надсилала їй певні сигнали, як треба поводити себе в тій чи іншій ситуації.

Ці «дзвоники» лунали в її голові і раніше, тільки жінка не звертала на них жодної уваги, зачарована новим робочим місцем. І тільки зараз, коли жінка була попереджена про небезпеку своїм здоровим глуздом, все почало змінюватися…

Цією світлою та іронічною книгою Світлана Румянцева доводить, що завжди можна побачити інший бік життя, обійшовши його негаразди та прикрощі. Олеся виявилася саме цією мудрою людиною, якій вдалося не просто налагодити стосунки між колегами, а й внести в їхнє офісне життя справжні дива.

Щоб скачати «Дзвоники» Світлани Румянцевої безкоштовно та без реєстрації, виберіть на нашому сайті потрібний формат книги – fb2, txt, epub або rtf. Якщо ви хочете читати онлайн цю захоплюючу казку для дорослих, скористайтеся матеріалами нашої електронної бібліотеки, що також знаходяться у вільному доступі.

Завантажити безкоштовно книгу «Дзвоники» Світлани Румянцевої

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дзвоники» Світлани Румянцевої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *