«Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» Філіп Зімбардо

«Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» Філіп Зімбардо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9863 переглядів
9863 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» Філіпа Зімбардо (анотація)

Жахаюча, але справедлива щирість в книзі «Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» Філіпа Зімбардо може здивувати навіть затятих читачів психологічної літератури. Перш за все, письменник ставив собі за мету пояснити те, чому в незвичайних умовах добрі та порядні громадяни своєї країни стають злочинцями, повністю віддаючись на поталу внутрішнім демонам. На цю тему була написана не одна книга та проведено багато експериментів, але саме ця книга намагається підсумувати їх, надавши читачеві найцікавіші думки до роздумів.

Одним з найбільш відомих дослідів, що проводилися на тему соціології і насильства, є експеримент в стінах Стенфордського університету, де охочі взяти участь поділились на дві групи – в’язнів та наглядачів. Він показав, що звичайні студенти, маючи необмежену владу, легко піддаються її впливу, змінюючись в поведінці та набуваючи нетипових рис в характері. Багатогодинні дослідження автора цієї книги, що порівнював цей дослід та його результати зі схожими, вимальовує незвичайну картину внутрішнього «Я», яке може легко володарювати над емпатією та здоровим глуздом.

Авторові практично неможливо дорікнути в упередженості, адже до уваги були взяті як поодинокі випадки насильства, так і ті, що були скоєні групами з злим наміром чи в рамках згаданих вище експериментів. Тому якщо читач прагне дізнатись більше про природу людської жорстокості, то ця книга є чудовим вибором.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» Філіпа Зімбардо та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» Філіпа Зімбардо : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» Філіпа Зімбардо і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» Філіпа Зімбардо

Одна відповідь до “Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло”

  1. Зоя Зоя сказав:

    Досить цікаве дослідження чекало мене на сторінках “Ефект Люцифера”, справді мене просто не можливо було відірвати від книги. Ніби я сама робила якісь відкриття читаючи щоденник автора, тепер я більше знаю про людей та їх суть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *