«Еге ж…» Сергій Мисько

«Еге ж…» Сергій Мисько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1382 переглядів
1382 переглядів

Про книгу «Еге ж…» Сергія Мисько

Сергій Мисько – талановитий український письменник сучасності, який досить вдало експериментує з різними літературними жанрами, створюючи витончені сюжетні лінії. Його книга “Еге ж…” – це строката збірка реалістичних оповідань та замальовок фантастично-містичного та філософського характеру. Його персонажі не бояться відвертості, відстоюють свої переконання та намагаються побачити життя з усіх його боків – навіть з найбільш божевільних.

Збірка “Еге ж…” – це яскраве змалювання ідеалів, цінностей та пріоритетів сучасної молоді. На думку автора, наш світ увійшов до зовсім нової епохи – докорінно змінилося суспільство, і навіть вічні цінності, які продовжують панувати на чолі моралі, повернулися до людей іншим боком.

Говорячи про електронні помідори або чаклунства мольфарів, Сергій Мисько не претендує на звання майстра фольклорного фентезі чи фантаста з описом наукових розробок. Письменник описує потребу будь-якої сучасної людини зануритися у свої фантазії, наблизивши їх до реальності.

Серед фантастичних сюжетів у книзі “Еге ж…” зустрічаються і реалістичні повісті та оповідання. Починаючи їх читати, відчуваєш себе свідком, який випадково підглянув у відчинені двері особистих таємниць персонажів. Дивні історії кохання та дружби, яскравий сільський колорит, образ життя та відпочинку підлітків – ці всі штрихи буремного життя створюють багатошарове полотно, в якому кожен побачить щось своє, що зачіпає глибокі струни його душі.

Ключова деталь, яка єднає цю літературну строкатість – туман, крізь який важко вгледіти свої ідеали та знайти правильний шлях. Життя без туману – це порожнеча, що огортає своїм відчаєм. Письменник закликає вчитися жити саме у такому тумані, де вгадується якась надія, ховається можливість щастя і далека мрія.

Якщо ви хочете відпочити з неординарними творами та одночасно пофантазувати про цікаві розгалуження та сенс свого життя, рекомендуємо скачати цю надихаючу книгу.

Скачати безкоштово книгу «Еге ж…» Сергія Мисько

Рекомендації

Відгуки на книгу «Еге ж…» Сергія Мисько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *