«Еге ж…» Сергій Мисько

«Еге ж…» Сергій Мисько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3244 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Еге ж…» Сергія Мисько (анотація)

Сергій Мисько – талановитий український письменник сучасності, який досить вдало експериментує з різними літературними жанрами, створюючи витончені сюжетні лінії. Його книга “Еге ж…” – це строката збірка реалістичних оповідань та замальовок фантастично-містичного та філософського характеру. Його персонажі не бояться відвертості, відстоюють свої переконання та намагаються побачити життя з усіх його боків – навіть з найбільш божевільних.

Збірка “Еге ж…” – це яскраве змалювання ідеалів, цінностей та пріоритетів сучасної молоді. На думку автора, наш світ увійшов до зовсім нової епохи – докорінно змінилося суспільство, і навіть вічні цінності, які продовжують панувати на чолі моралі, повернулися до людей іншим боком.

Говорячи про електронні помідори або чаклунства мольфарів, Сергій Мисько не претендує на звання майстра фольклорного фентезі чи фантаста з описом наукових розробок. Письменник описує потребу будь-якої сучасної людини зануритися у свої фантазії, наблизивши їх до реальності.

Серед фантастичних сюжетів у книзі “Еге ж…” зустрічаються і реалістичні повісті та оповідання. Починаючи їх читати, відчуваєш себе свідком, який випадково підглянув у відчинені двері особистих таємниць персонажів. Дивні історії кохання та дружби, яскравий сільський колорит, образ життя та відпочинку підлітків – ці всі штрихи буремного життя створюють багатошарове полотно, в якому кожен побачить щось своє, що зачіпає глибокі струни його душі.

Ключова деталь, яка єднає цю літературну строкатість – туман, крізь який важко вгледіти свої ідеали та знайти правильний шлях. Життя без туману – це порожнеча, що огортає своїм відчаєм. Письменник закликає вчитися жити саме у такому тумані, де вгадується якась надія, ховається можливість щастя і далека мрія.

Якщо ви хочете відпочити з неординарними творами та одночасно пофантазувати про цікаві розгалуження та сенс свого життя, рекомендуємо скачати цю надихаючу книгу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Еге ж…» Сергія Мисько українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Еге ж…» Сергія Мисько українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Еге ж…» Сергія Мисько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *