«Ехопраксія» Пітер Воттс

«Ехопраксія» Пітер Воттс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
393 переглядів
393 переглядів

Про книгу «Ехопраксія» Пітера Воттса

Роман «Ехопраксія» – друга частина чотиритомного фантастичного циклу «Вогнепад», присвяченому метаморфозам у Сонячній системі у недалекому майбутньому. Ця книга є продовженням легендарного твору «Сліпобачення», в якому розповідається про пригоди команди космічного корабля «Тезей» – відчайдушні вчені вирішили встановити контакт з інопланетними мешканцями інших цивілізацій.

Минуло чимало часу, а «Тезей» все ще не повернувся. З ним було втрачено зв’язок, і земляни вже забули про цих невдалих експериментаторів. Соціальні проблеми на планеті загострюються, і вже постлюдська спільнота поступово бере верх над звичайними людьми.

Однак несподівано сліди «Тезея» знаходяться на орбітальній станції «Ікар». Саме від неї залежить енергетичне майбутнє людства і розвиток його цивілізації. Однак несподівана знахідка змусила спорядити в небезпечну подорож ще одну команду – на цей раз в космічному екіпажі буде тільки одна людина в біологічному розумінні цього слова. Технологічні й психологічні знахідки з майбутнього, які Пітер Воттс поклав в основу сюжету книги «Ехопраксія», здивують навіть найдосвідченіших любителів наукової фантастики.

Якщо в попередній частині серії письменник зробив акцент на особливостях світосприйняття та різних цивілізаційних вимірах зі своєю мораллю та філософією, то в цій книзі особлива увага приділяється питанням стратегічного управління, суспільним маніпуляціям і навіть релігійному світогляду. Серед підступних інтриг, домовленостей і управлінських ігор буде вирішуватися доля Землі та її мешканців, закладатися людська свідомість, продиктована надто суб’єктивною наукою. І знову автор звертається до читачів: вдивіться уважніше в сюжет. Серед фантастичних напівлюдських істот з віртуальними пристроями яскраво виступають наші реалії.

Пропонуємо скачати «Ехопраксія» Пітера Воттса всім прихильникам «твердої» наукової фантастики. Любителі інтелектуальної літератури значно поповнять свої знання завдяки великій кількості цікавих фактів з різних галузей науки. Цей роман чекає на вас у нашій бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі мають змогу читати онлайн цей захоплюючий і пізнавальний твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ехопраксія» Пітера Воттса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *