«Ехопраксія» Воттс Пітер

«Ехопраксія» Воттс Пітер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Ехопраксія» Воттс Пітер

Роман «Ехопраксія» – друга частина чотиритомного фантастичного циклу «Вогнепад», присвяченому метаморфозам у Сонячній системі у недалекому майбутньому. Ця книга є продовженням легендарного твору «Сліпобачення», в якому розповідається про пригоди команди космічного корабля «Тезей» – відчайдушні вчені вирішили встановити контакт з інопланетними мешканцями інших цивілізацій.

Минуло чимало часу, а «Тезей» все ще не повернувся. З ним було втрачено зв’язок, і земляни вже забули про цих невдалих експериментаторів. Соціальні проблеми на планеті загострюються, і вже постлюдська спільнота поступово бере верх над звичайними людьми.

Однак несподівано сліди «Тезея» знаходяться на орбітальній станції «Ікар». Саме від неї залежить енергетичне майбутнє людства і розвиток його цивілізації. Однак несподівана знахідка змусила спорядити в небезпечну подорож ще одну команду – на цей раз в космічному екіпажі буде тільки одна людина в біологічному розумінні цього слова. Технологічні й психологічні знахідки з майбутнього, які Пітер Воттс поклав в основу сюжету книги «Ехопраксія», здивують навіть найдосвідченіших любителів наукової фантастики.

Якщо в попередній частині серії письменник зробив акцент на особливостях світосприйняття та різних цивілізаційних вимірах зі своєю мораллю та філософією, то в цій книзі особлива увага приділяється питанням стратегічного управління, суспільним маніпуляціям і навіть релігійному світогляду. Серед підступних інтриг, домовленостей і управлінських ігор буде вирішуватися доля Землі та її мешканців, закладатися людська свідомість, продиктована надто суб’єктивною наукою. І знову автор звертається до читачів: вдивіться уважніше в сюжет. Серед фантастичних напівлюдських істот з віртуальними пристроями яскраво виступають наші реалії.

Пропонуємо скачати «Ехопраксія» Пітера Воттса всім прихильникам «твердої» наукової фантастики. Любителі інтелектуальної літератури значно поповнять свої знання завдяки великій кількості цікавих фактів з різних галузей науки. Цей роман чекає на вас у нашій бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі мають змогу читати онлайн цей захоплюючий і пізнавальний твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відьмак. Час погорди
Відьмак. Час погорди Анджей Сапковський
Стрілець
Стрілець Стівен Кінг
Варан
Варан Марина та Сергій Дяченко
Королівська обіцянка
Королівська обіцянка Марина та Сергій Дяченко

Відгуки на книгу «Ехопраксія» Воттс Пітер