«Економіка бідності» Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

«Економіка бідності» Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
161 переглядів
161 переглядів

Короткий зміст книги «Економіка бідності» Естер Дюфло, Абхіджіта Банерджі (анотація)

У книзі «Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів» ви знайдете інформацію, яку автори збирали і аналізували протягом 15 років. За цей час вони встигли побувати майже на всіх континентах світу і відвідати багато різних країн, де основна частина населення живе бідно. Бідність – це явище, яке дуже хвилює авторів цієї роботи, і вони не просто хочуть «знати ворога в обличчя», а й прагнуть знайти спосіб змінити ситуацію на краще.

Отже, коли ви почнете читати онлайн книгу «Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів» Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі українською мовою, то дізнаєтесь, у чому ж автори бачать порятунок. Найголовніша їх ідея у тому, що все залежить від вибору, який роблять люди.

Наприклад, навіть у Марокко, де у людей немає грошей на їжу, вони чомусь купують собі телевізори, а в іншому місці населення не хоче вакцинуватись, але витрачає кошти на дорогі ліки від тих самих хвороб, від яких захищає вакцина.

Кожен робить свій вибір, але на нього впливають обставини, у яких люди живуть. Автори книжки вважають, що цей факт має надзвичайно важливе значення. А ще вони пропонують дієві і при цьому прості методи підвищення рівня життя бідного населення, засновані на дослідженнях і отриманих даних.

Щоб ознайомитись з цією інформацією особисто, вам достатньо скачати книгу «Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів» Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у доступних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Економіка бідності» Естер Дюфло, Абхіджіта Банерджі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Економіка бідності» Естер Дюфло, Абхіджіта Банерджі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *