«Екскурсія математикою. Як через готелі, риб, камінці і пасажирів зрозуміти цю науку» Стівен Строґац

«Екскурсія математикою. Як через готелі, риб, камінці і пасажирів зрозуміти цю науку» Стівен Строґац

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2509 переглядів
2509 переглядів

Короткий зміст книги «Екскурсія математикою. Як через готелі, риб, камінці і пасажирів зрозуміти цю науку» Стівена Строґаца (анотація)

Книжка, яку однаково полюблять ті, хто захоплюється математикою і хто завжди ненавидів цей предмет.

Математика – це не прісний набір формул. Вона скрізь, якщо знати, куди поглянути. Як розгледіти синусоїди у смужках зебри? Що таке “математика матраців”? Як кидки в баскетболі пояснюють основи лічби? У цій книжці автор проведе математичну екскурсію: від рівня садочка до університетського, даючи можливість будь-кому розібратися в цьому предметі й полюбити його.

Книжка для найширшого кола читачів, всіх, хто любить математику або навпаки не розуміє її, для батьків, викладачів.

Навіть якщо маєте страх перед математикою, ви просто не зможете відірватися від книжки та зрештою зрозумієте цей предмет. Книжку перекладено 15-ма мовами.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Екскурсія математикою. Як через готелі, риб, камінці і пасажирів зрозуміти цю науку» Стівена Строґаца та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Екскурсія математикою. Як через готелі, риб, камінці і пасажирів зрозуміти цю науку» Стівена Строґаца: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Екскурсія математикою. Як через готелі, риб, камінці і пасажирів зрозуміти цю науку» Стівена Строґаца і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Екскурсія математикою. Як через готелі, риб, камінці і пасажирів зрозуміти цю науку» Стівена Строґаца

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *