«Екзорцист» Вільям Пітер Блетті

«Екзорцист» Вільям Пітер Блетті

  • Назва: Екзорцист
  • Письменник: Вільям Пітер Блетті
  • Рік: 1971
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Жахи і Містика
  • ISBN: 978-617-12-5323-0, 978-0-06-209435-3, 978-617-12-5324-7, 978-617-12-5081-9, 978-0-06-209435-3
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1302 переглядів
1302 переглядів

Про книгу «Екзорцист» Вільяма Пітера Блетті

Книга «Екзорцист» – одна з найбільш вражаючих історій XX століття, в якій злилися містика, жахи та філософія. Фільм, знятий за її мотивами, став справжньою легендою та отримав кілька престижних нагород. Згодом Вільям Пітер Блетті написав кілька кіносценаріїв, за якими було знято продовження цієї приголомшливої історії.

Чи вірите ви у потойбічні сили? Головна героїня книги успішна акторка Кріс Макніл ніколи не думала, що їй прийдеться мати справу зі справжнім демоном, який вселився в її одинадцятирічну доньку Реґан. Ця трагедія в її родині виникла раптово, поставивши під загрозу спокій і життя оточуючих. Спочатку зміни, що відбувалися з дівчинкою, були схожі на психічні розлади. Але жодні психіатри не могли допомогти, а Реґан ставало все гірше. Вона почала рухати меблі, розмовляла з уявним другом, а невдовзі заговорила різними голосами. Проте коли справа дійшла до серйозних змін зовнішності, появи агресії та вбивств, Кріс звернулася за допомогою до церкви.

Провести обряд екзорцизму погодився святий отець Каррас. Він стає останньою надією для змученої Кріс і розуміє, що нечиста сила так просто не покине тіло беззахисної дівчинки. Проте навіть він не уявляв, у які жахіття виллється спроба втрутитися в потойбіччя.

У романі «Екзорцист» ви не знайдете релігійних догматів Середньовіччя – події відбуваються в сімдесятих роках минулого століття. Це і є найбільш лякаючим фактором – наближення нашої сучасності до моторошного часу кривавих чорних обрядів, які, здавалося б, вже давно відійшли в минуле. Якщо ви хочете полоскотати собі нерви відвертим готичним хоррором з містичним нальотом, вам обов’язково варто читати онлайн цю неймовірну книгу.

Цей твір змушує задуматися про багато речей в нашому житті, зокрема про віру та одержимість. Червоною ниткою крізь усі сторінки роману проходить протистояння Добра і Зла. В серці кожного з нас живуть Темрява і Світло, і хто з них переможе, залежить від багатьох речей. Чи, може, тільки від нас?

Щоб скачати «Екзорцист» Вільяма Пітера Блетті, оберіть будь-який із наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf. Всі матеріали ви можете використовувати на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Екзорцист» Вільяма Пітера Блетті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Екзорцист» Вільяма Пітера Блетті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *