«Елайджі у світі ельфів, або Алекса — мій ельф» Валерія Рамірова

«Елайджі у світі ельфів, або Алекса — мій ельф» Валерія Рамірова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
58 переглядів
58 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Елайджі у світі ельфів, або Алекса — мій ельф» Валерії Рамірової (анотація)

Головний герой фентезійного роману Валерії Рамірової потрапляє в світ ельфів, в якому багато інтригуючих та нерозкритих таємниць. Чи вдасться йому розв’язати головну загадку міста Ельфідей? Чи спроможний він викрити змову і перемогти злу відьму Форміду? Що приховує старійшина міста і куди зникла книга стародавнього ельфійського чаклунства? І хто з численних персонажів буде йому допомагати, а хто тільки прикидається помічником. Все це і багато іншого відбуватиметься з нашим героєм на сторінках книги, закликаючи читача у вир подій. Роман-казка наповнена фантазіями і просочена магією. Водночас, сюжет вирізняється гумором та кумедними ситуаціями, які, безсумнівно, сподобаються як і маленьким, так і дорослим читачам.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Елайджі у світі ельфів, або Алекса — мій ельф» Валерії Рамірової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Елайджі у світі ельфів, або Алекса — мій ельф» Валерії Рамірової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *