«Еліксир вічної смерті» Олекса Доніч

«Еліксир вічної смерті» Олекса Доніч

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1917 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Еліксир вічної смерті» Олекси Доніч (анотація)

Повість “Еліксир вічної смерті” – перша книга з гостросюжетної та насиченої серії “Полтавські детективи”. Олекса Доніч запрошує всіх охочих прогулятися мальовничими полтавськими вуличками та пройнятися духом творчості великого Гоголя.

Читати цей твір радимо, в першу чергу, всім прихильникам творчості Миколи Васильовича – ця містично-детективна історія створена у кращих гоголівських традиціях та є логічним продовженням його несамовитих фантазій.

Сюжет книги “Еліксир вічної смерті” закручується навколо низки злочинів, які ніхто не може розкрити – на полтавському Подолі вже півроку панує якась нечиста сила – безслідно зникають дівчата. Коли відбулася чергова трагедія та знайшли труп покоївки віце-губернатора, двоє друзів Іван Іванович та Іван Никифорович віришіли розслідувати цю справу, тим паче, що місцевий поліцмейстер прохав їх допомогти у цій заплутаній та дивній справі.

Як виявилося, хтось вбиває юних красунь заради створення еліксиру вічного життя. Хто це – якийся божевільний чи представник нечистої сили, якою здавна був відомий таємничий Подол? Детективам-аматорам вдається наблизитися до шокуючої правди та відшукати злочинця, проте на цьому їхня історія, сповнена пригод та смертельних небезпек, не завершується.

Олекса Доніч створив дуже атмосферний та пронизуючий твір. Повість читається легко та захоплює з перших сторінок, а моторошна кінцівка може зрівнятися з якісним фільмом жахів. Неможливо не закохатися у живу барвисту мову та полтавський колорит, розкритих на сторінках повісті. Тут вам і вражаючі краєвиди, і історичні подробиці, і фірмові полтавські страви, які ще Гоголь згадував у своїй творчості. Особливо зацікавлює те, що автор побудував сюжет на реальних подіях, які мали місце наприкінці XIX – на початку XX століття.

Якщо ви бажаєте отримати гострі відчуття та насолодитися справжньою українською красою й величчю, радимо скачати й прочитати книгу “Еліксир вічної смерті” – достойний виклик розповідям про Малоросію та “кволим” гоголівським жахіттям.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Еліксир вічної смерті» Олекси Доніч українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Еліксир вічної смерті» Олекси Доніч українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Еліксир вічної смерті» Олекси Доніч

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *