«Елітна заробітчанка» Мирослава Білич

«Елітна заробітчанка» Мирослава Білич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
156 переглядів
156 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Елітна заробітчанка» Мирослави Білич (анотація)

Бізнес Катерини вдома зазнав краху через фінансові труднощі. Тож дівчина вирішила шукати порятунку за кордоном – стати заробітчанкою. Та важко працювати Катерина не збирається, вона здивує Європу своєю майстерністю і працюватиме у найкращому місці. Вона – елітна заробітчанка! Та чи правда те, що за кордоном все так легко і гроші ледь не самі йдуть до рук?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Елітна заробітчанка» Мирослави Білич українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Елітна заробітчанка» Мирослави Білич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *