«Емісар» Олексій Волков

«Емісар» Олексій Волков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
261 переглядів
261 переглядів

Про книгу «Емісар» Олексія Волкова

Книга «Емісар» – захоплююча пригодницько-фантастична епопея з елементами трилера та історії. Олексій Волков створив це строкате полотно з багатьох жанрів та елементів, які, здається, зовсім не сумісні між собою. Проте у справжнього літературного майстра вони поєднуються досить органічно і дарують читачу враження від перегляду видовищного голівудського фільму зі спецефектами.

Якщо ви вирішите читати онлайн цей оригінальний роман, ви побачите, як поєднуються історичні події часів козацької доби, сучасні політичні афери наддержав зі шпигунськими завданнями, терористичні акти, викрадення та погоні, відголоски космічної фантастики та пронизливі драматичні історії кохання.

Головний герой книги Володимир Байда – колишній актор, а зараз має власний бізнес – кафе з красномовною назвою «Артист». Він мріє зняти культовий фільм про пригоди полоненої українки й турецького Сулеймана, який забажав взяти в якості дружини найкрасивішу українську дівчину.

Проте доля робить Володимиру неочікуваний сюрприз – головного героя запрошують до Америки вчитися на «суперагента». Чоловік не може відмовитися від такого шансу та опиняється один у чужій країні, змушений виконувати надскладні завдання серед шпигунських ігор владних структур. Але, балансуючи на краю леза, він все ближче просувається до своєї заповітної мрії…

Роман «Емісар» вражає великою кількістю пригод, динамічністю й напруженістю сюжета, за яким слідкуєш, затамувавши подих. До основної сюжетної канви автор додає кілька розгалужень, які, переплітаючись у дивовижному візерунку, поєднуються зовсім неочікувано. Ця книга схожа на дорослу казку, адже в ній присутні не лише драматичні події наших реалій, а й інопланетні флоїди з дивними генними мутаціями.

Чим завершиться ця епопея з цілою низкою інтриг? Чи зможе Володимир здійснити свою мрію? Пропонуємо скачати «Емісар» Олексія Волкова всім любителям гостросюжетних пригодницьких історій з яскравим присмаком екшену й трилеру. Наші відвідувачі знайдуть цей твір у віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми підготували для вас найзручніші формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Емісар» Олексія Волкова