«Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя» Сьюзен Девід

«Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя» Сьюзен Девід

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6482 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя» Сьюзен Девід (анотація)

Вивчаючи емоції протягом 20 років, Сьюзен Девід дійшла висновку, що ні розум, ні тип особистості не визначають успіх. Його визначають наші емоції, а точніше – вміння їх контролювати. Саме це авторка називає «емоційною спритністю». Внутрішній спокій, вміння розуміти себе допомагає не тільки почуватися впевнено у будь-якій ситуації, а й бути успішним на роботі, в особистому житті, у творчості. Авторка впевнена, що вміння підлаштовуватися під мінливий світ подій дозволяє уникнути стресів, негативних думок та почуттів і впевнено рухатися вперед. Ця книжка допоможе вам зрозуміти природу своїх емоцій, навчитися жити з ними у злагоді. Ви нарешті знайдете підхід до опанування своїх переживань, будете отримувати задоволення від спілкування й досягати своїх цілей.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя» Сьюзен Девід українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя» Сьюзен Девід українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя» Сьюзен Девід

Одна відповідь до “Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя”

  1. Аліна Аліна сказав:

    Книга Емоційна спритність допомогла мені розібратись в своїх емоціях, навіть тих, які я боялась. Нарешті я почала потроху насолоджуватись життям, не боятись ділитись своїм сприйняттям з оточуючими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *