«Емоційний інтелект» Деніел Гоулман

«Емоційний інтелект» Деніел Гоулман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9679 переглядів
9679 переглядів

Короткий зміст книги «Емоційний інтелект» Деніела Гоулмана (анотація)

Що таке інтелект? Це наші знання, здібності реагувати і вирішувати різні проблеми, аналізувати те, що відбувається, отримувати нові знання. А що таке емоційність? Це певна реакція на конкретні події, людей, інформацію.

В книзі «Емоційний інтелект» автор поєднав ці два поняття, і розповів про те, як вони разом впливають на нашу долю. Ні для кого не буде секретом, що розум допомагає досягти великих результатів, тому що людина здатна не тільки застосовувати свої знання, а й отримувати нові, вчитися, а це теж впливає на подальшу роботу і зростання.

А що ж емоції? Чи не будуть вони гальмувати розвиток людини? В цьому і потрібно розібратися. Рекомендуємо вам читати онлайн книгу «Емоційний інтелект» Деніела Гоулмана українською мовою на нашому сайті.

Книга була написала в 1995 році, але досі не втратила своєї актуальності. Адже ми хочемо контролювати своє життя, управляти своїми емоціями, які здатні заважати в деякі моменти.

Ще одне питання, яке було розглянуто в книзі, – це розпізнавання емоцій інших людей. Коли ви отримаєте цей навик, ви зможете швидко дізнаватися, що чекає від вас інша людина, що їй потрібно сказати, щоб вона прийняла вашу точку зору. Це особливо важливо у веденні бізнесу або спілкуванні з потенційними клієнтами.

Якщо ви хочете краще зрозуміти себе і оточуючих, вам варто скачати книгу «Емоційний інтелект» Дєніела Гоулмана безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: rtf, epub, txt, fb2.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Емоційний інтелект» Деніела Гоулмана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Емоційний інтелект» Деніела Гоулмана

2 відповіді до “Емоційний інтелект”

  1. Антоніна Антоніна сказав:

    Як дуже емоційна людина, саме це часто заважає мені в роботі. Чоловік порекомендував мені прочитати книгу «Емоційний інтелект». Я відверто шокована, ніколи не задумувалась як можна поєднати емоційність з інтелектом. Моя робота пов’язана з людьми і завдяки цій книзі я почала краще їх розуміти.

  2. Богдан Богдан сказав:

    Як можливо скачати книгу Емоційний Інтелект Гоулмена?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *