«Емоційний інтелект» Деніел Гоулман

«Емоційний інтелект» Деніел Гоулман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3828 переглядів
3828 переглядів

Про книгу «Емоційний інтелект» Деніела Гоулмана

Що таке інтелект? Це наші знання, здібності реагувати і вирішувати різні проблеми, аналізувати те, що відбувається, отримувати нові знання. А що таке емоційність? Це певна реакція на конкретні події, людей, інформацію.

В книзі «Емоційний інтелект» автор поєднав ці два поняття, і розповів про те, як вони разом впливають на нашу долю. Ні для кого не буде секретом, що розум допомагає досягти великих результатів, тому що людина здатна не тільки застосовувати свої знання, а й отримувати нові, вчитися, а це теж впливає на подальшу роботу і зростання.

А що ж емоції? Чи не будуть вони гальмувати розвиток людини? В цьому і потрібно розібратися. Рекомендуємо вам читати онлайн книгу «Емоційний інтелект» Деніела Гоулмана українською мовою на нашому сайті.

Книга була написала в 1995 році, але досі не втратила своєї актуальності. Адже ми хочемо контролювати своє життя, управляти своїми емоціями, які здатні заважати в деякі моменти.

Ще одне питання, яке було розглянуто в книзі, – це розпізнавання емоцій інших людей. Коли ви отримаєте цей навик, ви зможете швидко дізнаватися, що чекає від вас інша людина, що їй потрібно сказати, щоб вона прийняла вашу точку зору. Це особливо важливо у веденні бізнесу або спілкуванні з потенційними клієнтами.

Якщо ви хочете краще зрозуміти себе і оточуючих, вам варто скачати книгу «Емоційний інтелект» Дєніела Гоулмана безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: rtf, epub, txt, fb2.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Емоційний інтелект» Деніела Гоулмана

Одна відповідь до “Емоційний інтелект”

  1. Богдан Богдан сказав:

    Як можливо скачати книгу Емоційний Інтелект Гоулмена?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *