«Емоційний спадок. Як подолати травматичний досвід» Ґаліт Атлас

«Емоційний спадок. Як подолати травматичний досвід» Ґаліт Атлас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3802 переглядів
3802 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Емоційний спадок. Як подолати травматичний досвід» Ґаліт Атлас (анотація)

Не просто так фахівці кажуть, що треба поринути у минуле, у своє дитинство чи життя своїх рідних, аби зрозуміти себе. Книга «Емоційний спадок. Як подолати травматичний досвід» Ґаліт Атлас відкриє перед вами важливі знання, які необхідні для відкриття власного потенціалу.

Кожна людина має страхи, переживання, які гальмують у тих чи інших питаннях. Потрібно пропрацювати минуле, щоб тепер відпустити все і почати жити з чистого листа. Книга допоможе зробити це швидко та ефективно. Головне – не поспішати в читанні, а вдумуватись у написане, аналізувати себе, своє життя, дізнаватися про те, що було в минулому у предків.

У спадок ми отримуємо не лише щось матеріальне, а й емоційне. Це те саме, коли мати прививає своїм дітям певні страхи, а вони в майбутньому не можуть цього позбутися і стикаються з величезною кількістю проблем.

Читати книгу корисно всім без винятку. Навіть якщо ви й керуєте своїм життям, ви зможете у ньому знайти щось корисне та нове для себе. Якщо ж ви людина сумнівів та страхів, ця книга відкриє вам нове життя, в якому ви обов’язково станете щасливою людиною.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Емоційний спадок. Як подолати травматичний досвід» Ґаліт Атлас українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Емоційний спадок. Як подолати травматичний досвід» Ґаліт Атлас

Одна відповідь до “Емоційний спадок. Як подолати травматичний досвід”

  1. Юлія Юлія сказав:

    Хочу прочитати книгу, але не можу знайти чи посилання чи щось подібне куди натиснути, щоб це зробити. Підкажіть, будь ласка, як це можливо зробити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *