«Енн із Ейвонлі» Люсі Мод Монтгомері

«Енн із Ейвонлі» Люсі Мод Монтгомері

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
452 переглядів
452 переглядів

Про книгу «Енн із Ейвонлі» Люсі Мод Монтгомері

Книга «Енн із Ейвонлі» – друга частина відомого циклу «Про дівчинку Енн», що знайомить читача з неймовірно харизматичною та щирою героїнею Енн Ширлі, яка потрапила до Ейвонлі із сирітського притулку. Тепер Енн шістнадцять, із кумедної, балакучої, рудої дівчинки вона перетворилася на витончену і красиву дівчину з доброю посмішкою.

Продовжуємо спостерігати за життям і дорослішанням головної героїні. Вона працює у своїй школі вчителько, але зіштовхується з неприємними відкриттями. Виявляється, діти бувають дуже злими і жорстокими і не хочуть прислухатися до мудрих порад юної вчительки. Але Енн обов’язково знайде підхід до неслухняних дітлахів!

Поспішайте читати онлайн книгу «Енн із Ейвонлі» Люсі Мод Монтгомері українською мовою – і ви поринете у чарівний світ мудрих життєвих істин, побачите, як Енн намагається виправити свої помилки, та разом з нею спробуєте відшукати рецепт справжнього щастя, щоб зробити щасливими всіх навкруги!

Незважаючи на те, що персонажі з минулої книги подорослішали, все одно атмосфера роману така ж затишна й душевна. А ще ви побачите, як Енн вміє впливати на інших, змінюючи їхній світогляд, змушуючи замислюватися над своєю поведінкою.

Відвідувачі нашого сайту можуть скачати книгу «Енн із Ейвонлі» Люсі Мод Монтгомері та інші твори серії безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Енн із Ейвонлі» Люсі Мод Монтгомері

Рекомендації

Відгуки на книгу «Енн із Ейвонлі» Люсі Мод Монтгомері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *