«Енн із Зелених Дахів» Люсі Мод Монтгомері

«Енн із Зелених Дахів» Люсі Мод Монтгомері

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
790 переглядів
790 переглядів

Про книгу «Енн із Зелених Дахів» Люсі Мод Монтгомері

Книга «Енн із Зелених Дахів» – початок захоплюючого циклу «Про дівчинку Енн», який буде цікавим і для дорослих, і для дітей. Головна героїня – руденька балакуча дівчинка Енн Ширлі одинадцяти років – випадково потрапляє із сирітського притулку до будинку брата і сестри Катбертів.

Метью та Марілла, не маючи власних дітей, вирішили взяти до себе на ферму дитину і чекали на хлопчика, адже їм була потрібна допомога у господарстві. Але здивування від руденької та веселої Енн дуже швидко змінилося на прив’язаність до цієї відкритої та сміливої дівчинки, яка вміла бачити красу у звичайних речах, що нас оточують.

Вирішивши читати онлайн книгу «Енн із Зелених Дахів» Люсі Мод Монтгомері українською мовою, ви поринете у справжній пригодницький потік разом з головною героїнею. Енн не може сидіти на місці: їй треба все пізнавати й фантазувати, вдосконалювати й доводити, що вона – найдотепніша й найвідважніша. Навіть місцеві хлопчики не могли з нею сперечатися!

Незважаючи на безліч кумедних випадків і легкий стиль розповіді, роман змушує замислитися про серйозні речі – ставлення до оточуючих, оптимістичний погляд на проблеми, уміння прилаштуватися до нашого непростого життя тощо.

По мотивам книг легендарної серії знято фільми та мультфільми. Ви можете скачати книгу «Енн із Зелених Дахів» Люсі Мод Монтгомері на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Енн із Зелених Дахів» Люсі Мод Монтгомері

Рекомендації

Відгуки на книгу «Енн із Зелених Дахів» Люсі Мод Монтгомері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *