«Енн з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

«Енн з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
231 переглядів
231 переглядів

Про книгу «Енн з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

Книга «Енн з Інглсайду» написана такою відомою канадською письменницею, як Люсі Мод Монтгомері. Твір є шостою частиною в серії розповідей про дівчину на ім’я Енн Ширлі.

Життя пари Енн і Гілберт складається найкращим чином: разом з 5-ма дітлахами вони проживають у мальовничій місцевості Глен Сент Мері ось вже протягом 15 років. Їх дітки пізнають світ, добро та зло, дорослішають, а також усвідомлюють свою суть.

Джему, який є найстаршим, найбільше за всіх кортить стати дорослим. Волтер відрізняється своїми поетичними здібностями, Ді — дуже довірлива дитина, а ось її сестра-близнючка Нан має тягу до того, щоб бути у центрі уваги. Ширлі є наймолодшим сином подружжя. Діти такі різні, але їх об’єднує те, що всі вони мають одних люблячих батьків. Доля загартовує Енн — їй доводиться бути бездоганною господинею, жінкою та доброю мамою.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Енн з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері українською мовою, то зрозумієте, що любов та підтримка близьких зможе витягти людину з усіх негараздів. Людина має черпати сили і натхнення з власної родини.

Скачати книгу «Енн з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Енн з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

Рекомендації

Відгуки на книгу «Енн з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *