«Енн із Шелестких Тополь» Люсі Мод Монтгомері

«Енн із Шелестких Тополь» Люсі Мод Монтгомері

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
806 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Енн із Шелестких Тополь» Люсі Мод Монтгомері (анотація)

ПКнига «Енн із Шелестких Тополь» – четверта частина серії «Про дівчинку Енн», і тут читач вже бачить головну героїню досить дорослою та виваженою. Вона нарешті замислюється про одруження з Гілбертом, який так довго чекав на це. Проте весілля відкладено – Енн має закінчити університет і отримати посаду директора у школі, а Гілберт вчиться на лікаря.

Цей твір – красива романтична історія у листах, які пише Енн своєму нареченому, розповідаючи про всі новини, свої переживання та щасливі моменти, розмірковуючи про життєві цінності та стосунки між людьми.

Головна героїня зачаровує оточуючих своєю чуйністю, відкритістю до змін, прагненням допомагати, вірою у добро, вдячністю за все, що має в житті. Не лише діти й підлітки, а й дорослі мають вчитися багатьом речам у Енн!

Поспішайте читати онлайн книгу «Енн із Шелестких Тополь» Люсі Мод Монтгомері українською мовою, адже твір наповнений романтикою та оптимізмом, строкатими персонажами з різним характером та світосприйняттям, і з ними всіма Енн намагається знайти спільну мову, іноді натрапляючи на «глуху стіну». Дівчина переїжджає у нове місто і звикає до нового оточення.

Якщо ви шукаєте легку, красиву та чутливу історію, що змусить замислитися над багатьма життєвими обставинами, радимо скачати книгу «Енн із Шелестких Тополь» Люсі Мод Монтгомері – у нас ви отримаєте її у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Енн із Шелестких Тополь» Люсі Мод Монтгомері українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Енн із Шелестких Тополь» Люсі Мод Монтгомері українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Енн із Шелестких Тополь» Люсі Мод Монтгомері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *