«Енна. Дорога до себе» Надія Гуменюк

«Енна. Дорога до себе» Надія Гуменюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1367 переглядів
1367 переглядів

Про книгу «Енна. Дорога до себе» Надії Гуменюк

Книга «Енна. Дорога до себе» – вражаюча історія про відродження внутрішнього «Я» головної героїні. Надія Гуменюк написала пронизливий драматичний твір, в якому фантазії та паралельна реальність органічно переплітаються із загадковим минулим. Цей роман буде цікаво читати онлайн тим, хто скучив за пригодницькими й динамічними сюжетами з витонченим психологізмом, візерунками життєвих доль і цілим феєрверком інтриг та особистих таємниць.

Після жахливого трагічного випадку життя Енни кардинально змінилося – точніше, воно повністю згасло. Дивом врятувавшись після автокатастрофи, дівчина повністю втратила пам’ять. Тепер вона вчилася жити по-новому, у повністю незнайомому і чужому світі, серед оточення, до якого не відчувала жодних емоцій. В її душі залишилися лише страх перед майбутнім та відчай. Лише у снах головна героїня книги пригадувала відривки свого минулого.

Нарешті Енна почала згадувати: в неї є хлопець, і вона була до нестями в нього закохана. У дівчини починаються найважчі дні – вона губиться у спогадах і не може відрізнити сни від реальності. Енна твердо вирішує: будь-якою ціною варто розібратися у своєму минулому та відшукати правду про себе – тільки тоді до неї прийде спокій. Несподівано для Енни їй допомагає в цьому випадковий незнайомець. Істина, що відкривається все більше з кожним днем, приголомшує дівчину…

Роман «Енна. Дорога до себе» – це глибока філософська сповідь про дві сторони душі кожного з нас. Іноді ми хочемо розпочати все з чистого аркуша, витискуючи з пам’яті неприємні спогади та зосереджуючись на кращих сподіваннях. Чи є це остаточно правильним рішенням? Шлейф минулого все одно тягнеться за нами слідом і відбивається на нашій подальшій долі. Чудернацькі сплетіння різних часових та просторових уявлень – це все читач пропустить крізь себе, намагаючись знайти у сюжетних лабіринтах правильний шлях разом з головною героїнею.

Якщо ви хочете насолодитися проникливою історією – такою ж заплутаною та непередбачуваною, як наше життя – радимо скачати «Енна. Дорога до себе» Надії Гуменюк. Цю книгу ви можете отримати в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Енна. Дорога до себе» Надії Гуменюк

Рекомендації

Відгуки на книгу «Енна. Дорога до себе» Надії Гуменюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *