«Енна. Дорога до себе» Надія Гуменюк

«Енна. Дорога до себе» Надія Гуменюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3399 переглядів
3399 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Енна. Дорога до себе» Надії Гуменюк (анотація)

Книга «Енна. Дорога до себе» – вражаюча історія про відродження внутрішнього «Я» головної героїні. Надія Гуменюк написала пронизливий драматичний твір, в якому фантазії та паралельна реальність органічно переплітаються із загадковим минулим. Цей роман буде цікаво читати онлайн тим, хто скучив за пригодницькими й динамічними сюжетами з витонченим психологізмом, візерунками життєвих доль і цілим феєрверком інтриг та особистих таємниць.

Після жахливого трагічного випадку життя Енни кардинально змінилося – точніше, воно повністю згасло. Дивом врятувавшись після автокатастрофи, дівчина повністю втратила пам’ять. Тепер вона вчилася жити по-новому, у повністю незнайомому і чужому світі, серед оточення, до якого не відчувала жодних емоцій. В її душі залишилися лише страх перед майбутнім та відчай. Лише у снах головна героїня книги пригадувала відривки свого минулого.

Нарешті Енна почала згадувати: в неї є хлопець, і вона була до нестями в нього закохана. У дівчини починаються найважчі дні – вона губиться у спогадах і не може відрізнити сни від реальності. Енна твердо вирішує: будь-якою ціною варто розібратися у своєму минулому та відшукати правду про себе – тільки тоді до неї прийде спокій. Несподівано для Енни їй допомагає в цьому випадковий незнайомець. Істина, що відкривається все більше з кожним днем, приголомшує дівчину…

Роман «Енна. Дорога до себе» – це глибока філософська сповідь про дві сторони душі кожного з нас. Іноді ми хочемо розпочати все з чистого аркуша, витискуючи з пам’яті неприємні спогади та зосереджуючись на кращих сподіваннях. Чи є це остаточно правильним рішенням? Шлейф минулого все одно тягнеться за нами слідом і відбивається на нашій подальшій долі. Чудернацькі сплетіння різних часових та просторових уявлень – це все читач пропустить крізь себе, намагаючись знайти у сюжетних лабіринтах правильний шлях разом з головною героїнею.

Якщо ви хочете насолодитися проникливою історією – такою ж заплутаною та непередбачуваною, як наше життя – радимо скачати «Енна. Дорога до себе» Надії Гуменюк. Цю книгу ви можете отримати в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Енна. Дорога до себе» Надії Гуменюк та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Енна. Дорога до себе» Надії Гуменюк: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Енна. Дорога до себе» Надії Гуменюк і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Енна. Дорога до себе» Надії Гуменюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *