«Енциклопедія. Історія життя від великого вибуху до тебе» Стефані Леду

«Енциклопедія. Історія життя від великого вибуху до тебе» Стефані Леду

  • Назва: Енциклопедія. Історія життя від великого вибуху до тебе
  • Письменник: Стефані Леду
  • Рік: 2018
  • Видавництво:
  • Жанр: Дитяча проза
  • ISBN: 978-617-7395-72-9
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
421 переглядів
421 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Енциклопедія. Історія життя від великого вибуху до тебе» Стефані Леду (анотація)

Наша історія розпочалася дуууже давно. Тоді не було ще нічого: ні Землі, ні Сонця, ні Всесвіту. Аж раптом — 13,7 мільярда років тому — стався потужний вибух. Так з’явився Всесвіт. І почалося! Мине ще чимало часу, доки нашу невеличку планету заселять дрібнюсінькі бактерії, потім з’являться морські створіння, а згодом і наземні: рептилії, рослини, ссавці… і ти! В цій книжці велика пригода життя показана, немов у захопливому документальному фільмі!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Енциклопедія. Історія життя від великого вибуху до тебе» Стефані Леду українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Енциклопедія. Історія життя від великого вибуху до тебе» Стефані Леду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *