«Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти» Грег МакКеон

«Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти» Грег МакКеон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
64256 переглядів
64256 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти» Грега МакКеона (анотація)

Життя у світі, де всі постійно кудись поспішають, виснажує і втомлює. І навіть якщо людина цілими днями щось робить, працює, намагається виконати якомога більше різних завдань, вона все одно може відчувати, що нічого не встигає, а час пролітає миттєво.

Можливо, причина у неправильно розставлених пріоритетах? Щоб розібратись у цьому, варто почати читати онлайн книгу «Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти» Грега МакКеона українською мовою, досвідченого бізнес-консультанта і фахівця з питань планування.

У автора є своя концепція щодо визначення того, на що варто витрачати час, а що можна залишити без уваги, і саме ці ідеї він виклав у своїй книжці. Менеджерам, підприємцям та всім іншим, хто багато працює, але не відчуває, що його робота продуктивна, буде цікаво познайомитись з ідеями МакКеона.

Автор упевнений, що й не потрібно встигати все на світі, щоб мати те, що хочеться. Достатньо робити те, що важливо і дійсно потрібно. А це вже якраз про уміння правильно розставити пріоритети. І цей навик можна розвинути. Окрім того, можна досягти успіху, докладаючи менше зусиль, ніж раніше.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти» Грега МакКеона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти» Грега МакКеона

3 відповіді до “Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти”

 1. Olga Olga сказав:

  добрий день!
  Як скачати чи купити ел книгу. Не бачу кнопки скачати взагалі

 2. Олена Олена сказав:

  Доброго дня. Мистецтво визначати пріоритети – актуальна і потрібна книга у нашому сьогоденні. Дякую!

 3. Катерина Катерина сказав:

  Завдяки книзі Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти моє життя змінилось на краще. Я навчилась розділяти важливі та ті, які можна поставити на другий план. Тепер рекомендую її всім своїм подругам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *