«Етимологія крові» Анна Багряна

«Етимологія крові» Анна Багряна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1261 переглядів
1261 переглядів

Про книгу «Етимологія крові» Анни Багряної

Книга «Етимологія крові» – вишукана суміш психологічного трилеру, детективної історії та родинної саги з відлунням містики. Цей роман, отримавший три престижні літературні відзнаки, визнаний одним з найкращих творів сучасної української літератури. Анна Багряна доносить до свідомості читача важливість спадкоємності поколінь, історичну пам’ять, яка може виявитися у дивних та несподіваних фактах, в містичному оточенні та давніх подіях. Це все пізнала на собі головна героїня твору Ярослава.

Бажання подорожувати колоритною Гуцульщиною прийшло до Ярослави несподівано, і дівчина із захопленням поринула в цю мандрівку. Починаючи читати онлайн роман, ніби потрапляєш до чудових краєвидів і не можеш стримувати почуттів, як головна героїня.

У цій емоційній відвертості дівчина натрапляє на родинну таємницю, про яку раніше й гадки не мала. Відчуваючи жагу до детективних розслідувань, Ярка починає розплутувати цей клубок дивних подій, не помічаючи, як невидима сила минулого затягує її все більше до свого полону.

«Родзинкою» роману «Етимологія крові» є манера його написання. З перших сторінок книги здається, що ти потрапив до виру різноманітних стилів і жанрів, поєднаних у строкате літературне полотно. В сюжетній лінії зустрічається і пронизлива лірична драма, і романтичні нотки, і гостросюжетні детективні інтриги, і моторошні жахи з містичними загадками, і елементи історичного роману… До кожного зі стилів письменниця добирає відповідну манеру вираження. Емоційна мова та велика кількість філософських міркувань головної героїні змушують читача пройнятися таємничістю й психологізмом твору.

Якщо ви є справжнім гурманом якісної проникливої літератури, рекомендуємо вам скачати «Етимологія крові» Анни Багряної. В нашій віртуальній бібліотеці ви можете отримати цей витончений роман у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації. Ознайомившись з цією глибокою книгою, кожен зрозуміє: закодована родинна пам’ять зберігається із покоління в покоління, і треба бути обережним, якщо ви хочете дослідити всі таємниці своєї крові. Ніхто не гарантує, що занурення до свого історичного минулого буде приємним і безпечним…

Цитати з книги «Етимологія крові» Анни Багряної

"згуба солодкою не буває"

Завантажити безкоштовно книгу «Етимологія крові» Анни Багряної

Рекомендації

Відгуки на книгу «Етимологія крові» Анни Багряної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *