«Етимологія крові» Анна Багряна

«Етимологія крові» Анна Багряна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1628 переглядів
1628 переглядів

Про книгу «Етимологія крові» Анни Багряної

З виходом книги «Етимологія крові» поціновувачі сучасної літератури отримали змогу насолоджуватись незвичайним «міксом» психологічного трилеру, містики, зворушливої драми та захоплюючої детективної історії.

Що чекає героїню, котра вирішила здійснити подорож загадковою Гуцульщиною? Чим закінчиться для неї ця мандрівка? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Етимологія крові» Анни Багряної безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Ярослава вирішує змінити своє життя і для цього вона відправляється в Карпати. Адже що може бути краще за величні гори, оповиті колоритними традиціям та загадковими обрядами місцевих жителів?

Під час подорожі дівчина натрапляє на старовинну таємницю. Жага до пригод змушує її взятись за розслідування та відшукати давно забуту істину. В пошуках правди Ярослава заходить надто далеко і, коли настає час зупинитись, вона вже не може відступити.

Налякана дівчина розуміє, що її майбутні дії можуть дуже погано закінчитись. Проте щось наче не відпускає її. Невідомий дух схопив її залізними кліщами і мучить, змушуючи ризикувати. Він більше не відпустить її, адже лише вона вирішила ризикнути.

Чи вдасться Ярославі знайти дорогу назад? Де шукати допомоги в боротьбі проти невидимого ворога? Щоб отримати відповіді, пропонуємо читати онлайн книгу «Етимологія крові» Анни Багряної українською мовою.

Цитати з книги «Етимологія крові» Анни Багряної

"згуба солодкою не буває"

Завантажити безкоштовно книгу «Етимологія крові» Анни Багряної

Рекомендації

Відгуки на книгу «Етимологія крові» Анни Багряної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *