«Етюд у багряних тонах» Артур Конан Дойл

«Етюд у багряних тонах» Артур Конан Дойл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1597 переглядів
1597 переглядів

Про книгу «Етюд у багряних тонах» Артура Конана Дойля

Книга «Етюд у багряних тонах» – повість в детективному жанрі відомого британського письменника Артура Конан Дойла. Твір важливий для творчості письменника та світової літератури тим, що він став першою книгою, де з’являється найвідоміший детективний дует в літературі – Шерлок Голмс та Доктор Ватсон. Згодом вийде продовження, що зародить найпопулярніше серію детективів за авторства письменника. Цікаво, що назва є частиною промови головного героя Голмса, яку записав Ватсон у своєму довіднику.

В творі присутні елементи, які згодом стануть класичними та загальновідомими для цієї серії. Мова йде про характер розповіді від імені Ватсона, який описує їхні пригоди та розкриті кримінальні справи. Читати онлайн книгу «Етюд у багряних тонах» за авторства Артура Конан Дойла українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Також в творі присутня дедукція, яку застосовує детектив. Її суть полягає в аналізі людини чи місця, по зовнішнім ознакам, через які реконструюється цілий облік. Сюжет знайомить читача з персонажами, які знайомляться та знімають спільне житло. Також варто відзначити незвичність образу Голмса, як відчужену від суспільства людини, яка наділена всебічними талантами, які дозволяють йому розкривати різні справи.

Скачати книгу «Етюд у багряних тонах» Артура Конан Дойла безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Етюд у багряних тонах» Артура Конана Дойля

Рекомендації

Відгуки на книгу «Етюд у багряних тонах» Артура Конана Дойля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *