«Етюд у багряних тонах» Артур Конан Дойл

«Етюд у багряних тонах» Артур Конан Дойл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5841 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Етюд у багряних тонах» Артура Конана Дойля (анотація)

Книга «Етюд у багряних тонах» – повість в детективному жанрі відомого британського письменника Артура Конан Дойла. Твір важливий для творчості письменника та світової літератури тим, що він став першою книгою, де з’являється найвідоміший детективний дует в літературі – Шерлок Голмс та Доктор Ватсон. Згодом вийде продовження, що зародить найпопулярніше серію детективів за авторства письменника. Цікаво, що назва є частиною промови головного героя Голмса, яку записав Ватсон у своєму довіднику.

В творі присутні елементи, які згодом стануть класичними та загальновідомими для цієї серії. Мова йде про характер розповіді від імені Ватсона, який описує їхні пригоди та розкриті кримінальні справи. Читати онлайн книгу «Етюд у багряних тонах» за авторства Артура Конан Дойла українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Також в творі присутня дедукція, яку застосовує детектив. Її суть полягає в аналізі людини чи місця, по зовнішнім ознакам, через які реконструюється цілий облік. Сюжет знайомить читача з персонажами, які знайомляться та знімають спільне житло. Також варто відзначити незвичність образу Голмса, як відчужену від суспільства людини, яка наділена всебічними талантами, які дозволяють йому розкривати різні справи.

Скачати книгу «Етюд у багряних тонах» Артура Конан Дойла безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Етюд у багряних тонах» Артура Конана Дойла онлайн українською безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Етюд у багряних тонах» Артура Конана Дойля українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Етюд у багряних тонах» Артура Конана Дойля українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Етюд у багряних тонах» Артура Конана Дойля

Одна відповідь до “Етюд у багряних тонах”

  1. Яна Яна сказав:

    Хоч уже знято багато фільмів, я все одно повертаюсь до оригіналу. Шерлок Холмс, мені здається я закохана в нього з дитинства. Одна з кращих повістей саме Етюд у багряних тонах я перечитую вже в шостий раз. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *