«Евотон: 180» Андрій Крижевський

«Евотон: 180» Андрій Крижевський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського

Андрій Крижевський – талановитий український фантаст сучасності, твори якого по достоїнству оцінили прихильники жанру. Його роман «Евотон: 180» є третьою частиною циклу «Лабіринти Евотона» – фантастичного бойовика про протистояння землян та агресивних абсідеумів, які вирішили заволодіти могутнім енергоресурсом нашої планети під назвою «евотон».

Все зайшло надто далеко – космічна війна набирає обертів. Тепер земляни, перетворені абсідеумами в рабів, мають здійснити неймовірне – вирватися за межі Всесвіту та скористатися його кодом. Вони ще не знають, які випробування чекають на них на чужій території…

Книга «Евотон: 180» – яскрава космічна епопея з цікавими фантастичними відкриттями й деталями, що роблять цей роман унікальним і захоплюючим. Автор у найдрібніших деталях змалював свою концепцію світового порядку, інопланетні технології, що увірвалися до землян та кардинально змінили їхній спосіб життя. Прийшов час для Землі не тільки відстоювати свою незалежність, а проникнути на загадкову планету Деумію, що ховає в своїх надрах цінні артефакти.

Ця атмосферна та «соковита» книга захоплює гостросюжетними пригодами, серед яких вистачає інтриг, бойових сцен і драматичних любовних моментів. З’являються нові держави та світи, нові суспільні закони та протистояння. Герої, яких читач звик бачити в одному образі, неочікувано скидають свої маски та починають гру по-крупному. І лише Вархунд, очільник абсідеумів, заражений вірусом Змін на таємничій Деумії, втрачає свою могутність і здатність впливати на підлеглих. До чого призведуть ці зміни у соціально-політичному устрої головної цивілізації завойовників?

Якщо ви скучили за неймовірними космічними пригодами в стилі «Матриці», ця книга зачарує вас своєю глибиною та динамічним сюжетом з неординарними технологічними сюрпризами. Ви можете скачати «Евотон: 180» Андрія Крижевського у нашій електронній бібліотеці, обравши формат fb2, txt, epub або rtf. Також надаємо вам можливість читати онлайн цей роман безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського

Завантажити книгу «Евотон: 180» у форматі:

Рекомендації

Чужий
Чужий Алан Дін Фостер
Мідний король
Мідний король Марина та Сергій Дяченко
Ключ від Королівства
Ключ від Королівства Марина та Сергій Дяченко
Зло не має влади
Зло не має влади Марина та Сергій Дяченко

Відгуки на книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського