«Евотон: 180» Андрій Крижевський

«Евотон: 180» Андрій Крижевський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
764 переглядів
764 переглядів

Про книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського

Андрій Крижевський – талановитий український фантаст сучасності, твори якого по достоїнству оцінили прихильники жанру. Його роман «Евотон: 180» є третьою частиною циклу «Лабіринти Евотона» – фантастичного бойовика про протистояння землян та агресивних абсідеумів, які вирішили заволодіти могутнім енергоресурсом нашої планети під назвою «евотон».

Все зайшло надто далеко – космічна війна набирає обертів. Тепер земляни, перетворені абсідеумами в рабів, мають здійснити неймовірне – вирватися за межі Всесвіту та скористатися його кодом. Вони ще не знають, які випробування чекають на них на чужій території…

Книга «Евотон: 180» – яскрава космічна епопея з цікавими фантастичними відкриттями й деталями, що роблять цей роман унікальним і захоплюючим. Автор у найдрібніших деталях змалював свою концепцію світового порядку, інопланетні технології, що увірвалися до землян та кардинально змінили їхній спосіб життя. Прийшов час для Землі не тільки відстоювати свою незалежність, а проникнути на загадкову планету Деумію, що ховає в своїх надрах цінні артефакти.

Ця атмосферна та «соковита» книга захоплює гостросюжетними пригодами, серед яких вистачає інтриг, бойових сцен і драматичних любовних моментів. З’являються нові держави та світи, нові суспільні закони та протистояння. Герої, яких читач звик бачити в одному образі, неочікувано скидають свої маски та починають гру по-крупному. І лише Вархунд, очільник абсідеумів, заражений вірусом Змін на таємничій Деумії, втрачає свою могутність і здатність впливати на підлеглих. До чого призведуть ці зміни у соціально-політичному устрої головної цивілізації завойовників?

Якщо ви скучили за неймовірними космічними пригодами в стилі «Матриці», ця книга зачарує вас своєю глибиною та динамічним сюжетом з неординарними технологічними сюрпризами. Ви можете скачати «Евотон: 180» Андрія Крижевського у нашій електронній бібліотеці, обравши формат fb2, txt, epub або rtf. Також надаємо вам можливість читати онлайн цей роман безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *