«Евотон: 180» Андрій Крижевський

«Евотон: 180» Андрій Крижевський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1095 переглядів
1095 переглядів

Короткий зміст книги «Евотон: 180» Андрія Крижевського (анотація)

Андрій Крижевський – талановитий український фантаст сучасності, твори якого по достоїнству оцінили прихильники жанру. Його роман «Евотон: 180» є третьою частиною циклу «Лабіринти Евотона» – фантастичного бойовика про протистояння землян та агресивних абсідеумів, які вирішили заволодіти могутнім енергоресурсом нашої планети під назвою «евотон».

Все зайшло надто далеко – космічна війна набирає обертів. Тепер земляни, перетворені абсідеумами в рабів, мають здійснити неймовірне – вирватися за межі Всесвіту та скористатися його кодом. Вони ще не знають, які випробування чекають на них на чужій території…

Книга «Евотон: 180» – яскрава космічна епопея з цікавими фантастичними відкриттями й деталями, що роблять цей роман унікальним і захоплюючим. Автор у найдрібніших деталях змалював свою концепцію світового порядку, інопланетні технології, що увірвалися до землян та кардинально змінили їхній спосіб життя. Прийшов час для Землі не тільки відстоювати свою незалежність, а проникнути на загадкову планету Деумію, що ховає в своїх надрах цінні артефакти.

Ця атмосферна та «соковита» книга захоплює гостросюжетними пригодами, серед яких вистачає інтриг, бойових сцен і драматичних любовних моментів. З’являються нові держави та світи, нові суспільні закони та протистояння. Герої, яких читач звик бачити в одному образі, неочікувано скидають свої маски та починають гру по-крупному. І лише Вархунд, очільник абсідеумів, заражений вірусом Змін на таємничій Деумії, втрачає свою могутність і здатність впливати на підлеглих. До чого призведуть ці зміни у соціально-політичному устрої головної цивілізації завойовників?

Якщо ви скучили за неймовірними космічними пригодами в стилі «Матриці», ця книга зачарує вас своєю глибиною та динамічним сюжетом з неординарними технологічними сюрпризами. Ви можете скачати «Евотон: 180» Андрія Крижевського у нашій електронній бібліотеці, обравши формат fb2, txt, epub або rtf. Також надаємо вам можливість читати онлайн цей роман безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *