«Фах» Айзек Азімов

«Фах» Айзек Азімов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8420 переглядів
8420 переглядів

Короткий зміст книги «Фах» Айзека Азімова (анотація)

Повість «Фах» Айзека Азімова — цікава розповідь про освіту, яка чекає нас в далекому майбутньому. На Землі вже проживає близько восьми мільярдів людей, трохи пізніше людей стало настільки багато, що вони почали заселяти інші планети. Інноваційним фактом є те, що мова на всіх планетах залишається одною, а освіта замість багатьох років дається за один день.

Люди не можуть обирати ким бути – за них це робить машина, і тим самим мрії здаються нездійсненними. Головний герой Джордж, на відміну від своїх ровесників, дуже хоче стати програмістом. Радимо читати онлайн усім книгу «Фах» Айзека Азімова українською мовою.

Машина вирішила, що Джорджа відправлять в інтернат для не дуже розумних дітей.

Чи має право людина на власний вибір? Чи зможе наш головний герой боротися з системою, та не дивлячись ні на що, досягти своєї мети? І чим закінчиться ця історія?

А щоб швидше дізнатися відповідь на ці та багато інших запитань, які обов’язково у вас виникнуть під час читання, вам необхідно скачати книгу «Фах» Айзека Азімова, безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Фах» Айзека Азімова онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Фах» Айзека Азімова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Фах» Айзека Азімова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Фах» Айзека Азімова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фах» Айзека Азімова

Одна відповідь до “Фах”

  1. Слава Слава сказав:

    Інколи задумуюсь про майбутнє та читаю книжки в яких автор також фантазує. На цей раз цим твором вийшов “Фах”. Незвична робота як для середини ХХ століття. Цікаві думки, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *