«FакіR» В’ячеслав Васильченко

«FакіR» В’ячеслав Васильченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
985 переглядів
985 переглядів

Про книгу «FакіR» В’ячеслава Васильченко

Книга «FakiR» – червертий роман про пригоди професора Богдана Лисиці. В’ячеслав Васильченко писав її цілих двадцять чотири роки, тому початок і кінець цієї історії відрізняються одне від одного своїм розмахом, глибиною та зрілістю.

Цей твір був задуманий першим у серії пригодницьких детективів про Лисицю, а вийшов друком четвертим. Перед читачами постає молодий аспірант Богдан Лисиця, який випадково опинився у гущині кримінальних подій. Хлопцю нічого не залишалося, як взятися за розплутування цілого клубка загадкових інтриг і злочинних дій.

У творі змальована епоха дев’яностих років минулого століття – час хаосу та розгулу криміналу. В Греції відбувається зухвале пограбування – у дочки мільйонера Пенелопи було викрадено велику кількість дорогих коштовностей. Але згодом грабіжника знаходять мертвим, а поруч з ним його ж кров’ю написано «Містер Чужі Обличчя». Тепер кількість злочинів подвоїлася, а з ними збільшилася кількість загадок.

У цих хитросплетіннях намагаються розібратися головні герої книги – Богдан Лисиця та британський поет Марк Тейлор. Вони приїхали на відпочинок до грецького пансіонату «Прерія», проте не змогли залишитися осторонь цієї приголомшливої історії.

Роман «FakiR» з першої сторінки зачаровує динамічністю подій та неочікуваними сюжетними поворотами. Розслідування двох детективів-аматорів грає всіма фарбами: вони стикаються з грецькою мафією та дивом залишаються живими. Друга половина книги, дописана більш досвідченим і сміливим письменником через кілька років після початку твору, вражає особливим драматизмом і безліччю пригод, в які автор кидає свого улюбленця.

Цей роман прийдеться до вподоби тим, хто хоче з головою поринути у пригодницько-детективні перипетії та разом з головними героями включитися в аналітично-пошукову діяльність. Скачати «FakiR» В’ячеслава Васильченка ви можете в нашій бібліотеці, обравши будь-який з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub, rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей захоплюючий роман безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «FакіR» В’ячеслава Васильченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «FакіR» В’ячеслава Васильченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *