«Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію» Борис Джонсон

«Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію» Борис Джонсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11132 переглядів
11132 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію» Бориса Джонсона (анотація)

Книга «Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію» колишнього журналіста, а нині політика Боріса Джонсона переверне цілий світ. Ця книга обов’язково сподобається тим, хто полюбляє біографічну літературу.

Автор пише дуже природно та цікаво, тому навіть така серйозна книга прочитається швидко. Друга світова війна очима британця – досить різна картинка без пропаганди, яка нав’язувалась довгі роки. Радимо читати онлайн усім книгу Боріса Джонсона «Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію» українською мовою.

Черчилль — харизматичний лідер, людина, яка могла повести за собою, людина, яку безмежно поважали. Він ненавидів війну, але йому довелося з нею мати справу. Він вірив, що все, що він робить, має сенс, і змінить не тільки країну, а й цілий світ.

Які ще секрети приховував Черчилль? Особисті думки, та те, чого ви ще не знали.

Цікаво? Тоді вам швидше треба скачати книгу Боріса Джонсона «Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію» безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію» Бориса Джонсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію» Бориса Джонсона

3 відповіді до “Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію”

  1. Demo Demo сказав:

    Як завантажити книгу ?

  2. Тарас Тарас сказав:

    як скачати книжку?

  3. Поліна Поліна сказав:

    Я дуже люблю біографічну літературу, адже в ній прихована історія визначної постаті в житті інколи навіть цілих народів. Звичайно не могла пройти повз книги Бориса Джонсона, до речі дуже классного автора та журналіста «Фактор Черчилля». Навіть подумати не могла, що одна постать може так змінити цілий світ. Обовязково буду перечитувати. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *