«Факультет» Дарина Березіна

«Факультет» Дарина Березіна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
667 переглядів
667 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Факультет» Дарині Березіної (анотація)

Що чекає на натхненну викладачку, поціновувачку Селін-джера і «Товариства мертвих поетів», у стінах українського пересічного вишу? Який він — «дружній педагогічний колектив»? Яка вона — визнана «колегами» норма, у яку катастрофічно не вписується новенька Аліса, або, як називають її студенти, Alice of Wonderland? Та кафедральний світ, на відміну від світу Керола, — реальний. Як і закони, за якими він функціонує. Як і його персонажі — хоч які комічні чи абсурдні. Вони знайомі вам з університетських років, і, можливо, ви так само намагалися їм протистояти.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Факультет» Дарині Березіної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Факультет» Дарині Березіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *