«Фамільяр неприкаяний» Лара Роса

«Фамільяр неприкаяний» Лара Роса

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
72 переглядів
72 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фамільяр неприкаяний» Лари Роси (анотація)

Похід за продуктами до новорічного столу завершився для Ірини прогулянкою до зимового лісу. Ні, вона туди не збиралась. Навіть близько біля лісу не була! Ну, бажання раптом невдало ляпнула. Ну, на дорогу зненацька вискочила. Ну, машина загальмувала… А ліс при чому?! І що там за зелені вогники під ялинкою?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фамільяр неприкаяний» Лари Роси українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фамільяр неприкаяний» Лари Роси

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *