«Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій» Джоан Роулінг

«Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій» Джоан Роулінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6472 переглядів
6472 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій» Джоан Роулінг (анотація)

Вперше книжечка «Фантастичні звірі і де їх шукати» згадується у романах про Гаррі Поттера, бо її копія якраз і належить цьому відомому на весь світ юному чарівнику. Під час навчання у своїй магічній школі, головний герой вивчав, серед іншого, дисципліну, яка розповідає про основи догляду за магічними істотами. А тепер підручник, у якому все написано, може кожен отримати й собі, бо письменниця, яка створила «поттеріаду», вирішила видати його окремо.

Отже, коли ви будете читати онлайн книгу «Фантастичні звірі і де їх шукати» Джоан Роулінг українською мовою, дізнаєтесь, що описується у ній магічна зоологія. Інформацію про тих 75 видів істот, про яких йдеться у підручнику, збирав Ньют Скамандер, який (як вказано у книжках про Поттера) його й написав. Він встиг побувати в різних куточках світу, де спостерігав за тими неймовірними і дивовижними істотами.

Учні, які вперше потрапляють до легендарного Гоґвортсу, обов’язково знайомляться з посібником Скамандера, вступ до якого написав сам Дамблдор. Оскільки за сюжетом книжечка належить Гаррі, у ній можна знайти і його помітки.

Якщо ви прихильник Гаррі Поттера і всього з ним пов’язаного, вам обов’язково потрібно скачати книгу «Фантастичні звірі і де їх шукати» Джоан Роулінг українською мовою.

Трейлер до екранізації книги «Фантастичні звірі і де їх шукати» Джоан Роулінг:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій» Джоан Роулінг українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій» Джоан Роулінг

Одна відповідь до “Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій”

  1. Ульяна Ульяна сказав:

    Фантастичні звірі і де їх шукати улюблена книжка мого сина, після Гаррі Потера звісно, хоча і в неї є відсилка на цю тему. Прочитали разом з великим задоволенням, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *