«Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» Джоан Роулінг

«Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» Джоан Роулінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5612 переглядів
5612 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» Джоан Роулінг (анотація)

Серія про Гаррі Поттера та його пригоди в світі магії стали неймовірно популярними в усьому світі. І книга «Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» за авторства Джоан Роулінг є непрямим продовженням історії. Непрямим, тому що твір розповідає про події, що відбувались задовго до основної історії, проте мали на неї значний вплив.

В книзі будуть герої, що знайомі фанатам ще з «поттеріани». В першу чергу, мова йде про Дамблдора, який буде одним з головних героїв, проте він ще не є директором школи, а всього лиш студент разом з Ґріндельвальдом. Прочитання онлайн книги «Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» Джоан Роулінг українською мовою дасть змогу кожному знову поринути в світ магії та чаклунства.

Варто зазначити, що книга є продовженням попередньої історії, яка закінчилась на тому, що пройшов деякий час з того моменту, як Ньют Скамандер зміг вислідити та взяти під арешт головного темного чаклуна епохи – Ґеллерта Ґріндельвальда. Перед читачем постають два неймовірні персонажі, від харизми яких буде неможливо відірвати погляд.

Головним місце подій стане Нью-Йорк 20-х років ХХ століття, на відміну від Парижу, що фігурував в минулому творі. Цікаво, що книга знову розширює географію магічного світу, демонструючи читачеві американських чаклунів з усіма їхніми особливостями. Знову поринути в світ магії можна, скачавши книгу «Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» Джоан Роулінг.

Дивитися трейлер до екранізації книги «Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» Джоан Роулінг:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» Джоан Роулінг українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» Джоан Роулінг

2 відповіді до “Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда”

  1. Рената Рената сказав:

    «Злочини Ґріндельвальда» стоїть поруч з поттеріаною, але як на мене дещо цікавіше. Роулінг як завжди якісно та красиво описує світ в якому відбуваються події. Книга однозначно цікавіше фільма.

  2. Аліна Аліна сказав:

    Першу книгу «Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» завантажила на мій смартфон мама. На диво, але вона мені сподобалась, оскільки героїв твору я знаю ще з серії Гаррі Поттера. Вже знайшов на сайті продовження, буду читати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *