«Фантазери» Микола Носов

«Фантазери» Микола Носов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1923 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фантазери» Миколи Носова (анотація)

Всі ми в дитинстві фантазували та, мабуть, вже багато навіть не пам’ятаємо. Один з найвідоміших дитячих письменників Микола Носов своєю розповіддю «Фантазери» здивує кожного.

Історія двох друзів Мишка та Стасика, які вигадали свою фантастичну гру. Правила прості — перевершити одне одного, хто кого перебреше. Брехня — це загалом погано, але насправді в хлопців — це лише фантазії, які не роблять нікому нічого поганого. Радимо читати онлайн усім книгу «Фантазери» Микола Носов українською мовою.

Вигадки смішні та добрі, але доти, доки з хлопцями не знайомиться сусідський хлопчик Ігор. Він все це не розуміє, адже від їх вигадок немає ніякого сенсу. Одного разу він жорстко підставив власну сестру.

Оповідання на контрасті зможе допомогти дорослим та дітям побачити різницю між зухвалою брехнею та доброю фантазією. Між ціллю зробити добре або погано.

Чи зможе Ігор переналаштувати хлопців? Чи добро все ж таки переможе?

Cкачати книгу «Фантазери» Микола Носов можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фантазери» Миколи Носова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Фантазери» Миколи Носова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фантазери» Миколи Носова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *