«Фарбований лис» Іван Франко

«Фарбований лис» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4733 переглядів
4733 переглядів

Короткий зміст книги «Фарбований лис» Івана Франко (анотація)

Іван Франко – надзвичайно талановитий письменник, справжній символ українського народу. Навіть свої дитячі твори він огортав мудрістю й глибиною, запрошуючи і дорослих до їх читання. Такою є його казка «Фарбований лис» – один з найвідоміших дитячих творів класичної української літератури.

Історію про Лиса, який випадково перефарбувався у синій колір, можна назвати і комічною, і трагічною одночасно. Такі пригоди стали справжнім випробуванням головного героя – і на доброчесність, і на витривалість. Якщо ви шукаєте цікавий сюжет, за яким ховається глибока мораль, варто читати онлайн книгу «Фарбований ліс» Івана Яковича Франка українською мовою.

Автор змушує замислитися над людськими чеснотами, підкреслюючи, що найважливіше – внутрішній світ і переконання, а не зовнішні ознаки. Казка має витончено натякає на суспільно-історичні й політичні події, що розгортаються в нашій державі за спіраллю.

Пройшло більше століття, а Іван Франко зі своїх творів закликає: «Схаменіться, люди! Навколо стільки фарбованих лисів! Будьте мудрішими! Не повторюйте помилок!» Тому цю казку має прочитати кожен, кого турбує майбутнє нашої країни, хто хоче навчитися відрізняти правду від фальші.

Наша електронна бібліотека пропонує скачати книгу «Фарбований лис» Івана Яковича Франка у найрозповсюдженіших форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фарбований лис» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Фарбований лис» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фарбований лис» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *