«Фарбований лис» Іван Франко

«Фарбований лис» Іван Франко

  • Назва: Фарбований лис
  • Письменник: Іван Франко
  • Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
  • Жанр: Дитяча проза
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2479 переглядів
2479 переглядів

Про книгу «Фарбований лис» Івана Франко

Іван Франко – надзвичайно талановитий письменник, справжній символ українського народу. Навіть свої дитячі твори він огортав мудрістю й глибиною, запрошуючи і дорослих до їх читання. Такою є його казка «Фарбований лис» – один з найвідоміших дитячих творів класичної української літератури.

Історію про Лиса, який випадково перефарбувався у синій колір, можна назвати і комічною, і трагічною одночасно. Такі пригоди стали справжнім випробуванням головного героя – і на доброчесність, і на витривалість. Якщо ви шукаєте цікавий сюжет, за яким ховається глибока мораль, варто читати онлайн книгу «Фарбований ліс» Івана Яковича Франка українською мовою.

Автор змушує замислитися над людськими чеснотами, підкреслюючи, що найважливіше – внутрішній світ і переконання, а не зовнішні ознаки. Казка має витончено натякає на суспільно-історичні й політичні події, що розгортаються в нашій державі за спіраллю.

Пройшло більше століття, а Іван Франко зі своїх творів закликає: «Схаменіться, люди! Навколо стільки фарбованих лисів! Будьте мудрішими! Не повторюйте помилок!» Тому цю казку має прочитати кожен, кого турбує майбутнє нашої країни, хто хоче навчитися відрізняти правду від фальші.

Наша електронна бібліотека пропонує скачати книгу «Фарбований лис» Івана Яковича Франка у найрозповсюдженіших форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Скачати безкоштово книгу «Фарбований лис» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фарбований лис» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *