«Fata Morgana» Михайло Коцюбинський

«Fata Morgana» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1177 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Fata Morgana» Михайла Коцюбинського (анотація)

Книга «Fata Morgana» Михайла Коцюбинського – це повість, що показує своєму читачеві українське селянство в непросту для всієї країни епоху. Мова йде про події революції 1905 року, що сколихнула тогочасну Російську імперію, і очевидно, що ці події не могли пройти повз українського селянства. Варто зазначити, що назва твору в перекладі означає марево або ж ілюзія.

Поєднуючи реалізм та імпресіонізм, Коцюбинський намагався показати українське село, як бурхливу стихію, що жваво реагує на події, що відбуваються навколо. В центрі історії буде родина Воликів, що складається з Андрія, його дружини Маланки та їх дочки Гафійки.

Кожен з персонажів занурений у власні проблеми, що разом не дають їм можливості спокійно жити. Через призму окремих героїв, як то хлопця Марка, в якого закохується Гафійка, письменник показує наскільки сильними серед молоді були соціалістичні ідеї. До речі, читати онлайн книгу «Fata Morgana» Михайла Коцюбинського українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Головним конфліктом всього сюжету стає протистояння між панами та селянами. Багатство перших та соціальна нерівність підштовхує останніх до скоєння злочину. Спалення маєтку пана стає кульмінаційним моментом, після якого так і не приходить щастя, а лиш горе, що і показує читачеві вищезазначене марево, яке манило селян.

Скачати книгу «Fata Morgana» Михайла Коцюбинського можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Fata Morgana» Михайла Коцюбинського онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Fata Morgana» Михайла Коцюбинського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Fata Morgana» Михайла Коцюбинського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Fata Morgana» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *