«Фауст» Йоганн Вольфганг фон Гете
Аудіо-книга

«Фауст» Йоганн Вольфганг фон Гете

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
188 переглядів
188 переглядів

Про книгу «Фауст» Йоганна Вольфганга фон Гете

ФаусЩо буде, якщо людина перетне межу? Не ту, що намалювали для неї інші, а свою власну – в душі. Куди вона потрапляє, якщо Бог залишається по той бік? Переказувати геніальну трагедію Гете не має сенсу, адже з її змістом і знаменитою угодою Фауста з дияволом знайомий кожен. Якщо ж ви хочете ближче торкнутися таємниці буття, то ми пропонуємо вам читати онлайн книгу «Фауст» Йоганна Вольфганга фон Гете у перекладі українською мовою.

Світ і темрява… Це протистояння буде тривати довічно, доки триває життя, а, можливо, і за його межами. Це класична тема, яка завжди буде викликати зацікавленість у різних представників людства, незважаючи на їх расову приналежність, походження, достаток та освіту. І це одна з причин, чому великий Гете був увіковічений у душах багатьох поколінь.

Ви можете скачати книгу «Фауст» Йоганна Вольфганга фон Гете і поповнити безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) свою електронну бібліотеку справжнім шедевром світової класики, та ще й у будь-якому зручному для читання текстовому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Пошуки сенсу життя тривають, і ми можемо сміливо вирушати у цю захоплюючу подорож разом з доктором Йоганном Фаустом. Але не забуваємо, що межа несподівано може опинитися позаду…

Завантажити безкоштовно книгу «Фауст» Йоганна Вольфганга фон Гете

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фауст» Йоганна Вольфганга фон Гете

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *